Poprzedni artykuł: Brakuje Ci energii? Wypróbuj koktajl, który doda Ci sił! Następny artykuł: Już jest! Poznaj wybrane nowości z katalogu IKEA

Dieta dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb

Nowości kulinarne, , tagi: dieta, dieta bezglutenowa, cukrzyca, catering, groupon, posiłki dietetyczne
W natłoku codziennych obowiązków nie każdy z nas ma czas i chęci, by systematycznie planować i przygotowywać zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Bywa, że sytuację dodatkowo komplikują ewentualne problemy zdrowotne, związane z wymogiem przejścia na specjalną dietę. Rozwiązaniem może być catering dietetyczny – posiłki z dowozem dopasowane specjalnie do indywidualnych potrzeb.

kobieta z sałatką

Rozwiązanie dla zapracowanych

Hasło „catering dietetyczny” jeszcze jakiś czas temu kojarzyło nam się z luksusowym udogodnieniem chętnie wybieranym przez żyjących na wiecznej diecie celebrytów. To przeszłość – dziś catering dietetyczny to opcja, po którą sięga coraz więcej ludzi chcących - pomimo ograniczonej ilości wolnego czasu – odżywiać się smacznie i zdrowo, niekoniecznie się przy tym odchudzając.

Catering dietetyczny jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które nie lubią gotować, jak i dla tych, którym po prostu brakuje pomysłów i czasu na przygotowywanie urozmaiconych posiłków. Obecność coraz większej ilości firm specjalizujących się w cateringu skutkuje szerokim wyborem tego typu usług, z których każdy może wybrać ofertę dopasowaną do własnych potrzeb.

Nie tylko dla odchudzających się

Niektórzy sądzą, że catering dietetyczny jest przeznaczony tylko dla osób chcących stracić zbędne kilogramy – nic bardziej mylnego! Rzeczywiście, posiłki przygotowywane przez profesjonalistów są odpowiednio zbilansowane, jednak wybór menu zależy tylko od osoby zamawiającej usługę. Na tym polega innowacyjność tego rozwiązania – rodzaj posiłków i ich kaloryczność są dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Oprócz dań wegeteriańskich i wegańskich, wśród licznych ofert można znaleźć specjalistyczny catering dietetyczny dedykowany osobom przewlekle chorym, np. diabetykom. Decydując się na taką usługę, mogą mieć pewność, że ich posiłki będą zdrowe i korzystne dla organizmu. Na brak wyboru nie mogą też narzekać alergicy – to z myślą o nich oferowane są diety bezglutenowe lub pozbawione laktozy.

Do domu, do pracy lub… na salę treningową

Catering dietetyczny to nie tylko smaczne, zróżnicowane posiłki, ale także wyjątkowa wygoda i oszczędność czasu. Firmy cateringowe zapewniają zbilansowane posiłki z dostawą w wybrane miejsce. Klient może poprosić o dostarczenie obiadu do domu lub do pracy – w zależności od preferencji. Wystarczy znaleźć ofertę dla siebie - najlepiej ze zniżką, np. w serwisie Groupon!

Ciekawym pomysłem jest catering sportowy – oferta dla osób trenujących na siłowni, sali fitness, biegających, pływających lub uprawiających inny rodzaj aktywności fizycznej albo po prostu prowadzących intensywny tryb życia. Posiłki mogą być oczywiście dowożone wprost na salę treningową - pozostaje tylko o wyznaczonej godzinie czekać na pyszny posiłek :)

danie z łososiem

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.

groupon

materiał promocyjny

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje