Poprzedni artykuł: 4 przepisy na pizze, od których nie przytyjesz Następny artykuł: Frosé - koktajl z mrożonego różowego wina

Genialny pomysł na smaczne śniadanie. Jesteśmy zachwycone!

Nowości kulinarne,
,
, tagi: croissant z nadzieniem, Thiago Silva, pomysł na śniadanie
Tworzy jedne z najbardziej zjawiskowych tortów artystycznych na świecie, jednak sławę mogą mu przynieść proste wypieki, które są wariacją na temat francuskich rogalików. Przed wami Thiago Silva, który jako kolejny dowodzi potęgi serwisu Instagram.

Znany cake designer Thiago Silva tworzył już torty dla największych sław. Na koncie ma m.in. ciasto w kształcie pianina dla Johna Legenda czy tort w kształcie szampana w wiaderku z kostkami lodu dla Sofii Vergary. O dziwo, wielu amatorów słodkości poznało go dopiero ostatnio, kiedy zaproponował Nowojorczykom croissanty, słusznie nazwane następcą cronutów.

Tym razem wszystko zaczęło się od urodzinowego ciastka w formie croissanta z serkiem mascarpone i kolorową posypką w środku oraz czerwonych rogalików nawiązujących do tortu Red Velvet. Internetowy sukces wypieku skłonił Thiago Silvę do stworzenia croissantów z nadzieniem, m.in. z kremem matcha.

Croissanty z nadzieniem od Thiago Silvy dostępne są jedynie w Union Fare w Nowym Jorku, jednak pomysł próbują podchwycić kolejne piekarnie z całego świata. Jednym z przykładów jest piekarnia Textbook z Sydney, gdzie wprowadzono m.in. rogaliki z musem foie gras.

Jedno jest pewne – rogaliki z nadzieniem skazane są na sukces. To tylko kwestia czasu, aż będziemy delektować się nimi w Polsce.

Zobaczcie także:  4 przepisy na pizze, od których nie przytyjesz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:45

Nasze propozycje