Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Pieczony kurczak w ziołach Następny artykuł: Przepis na chrupiącą sałatkę owocową

Flora pro.activ o smaku masła

Flora pro.activ o smaku masła to nowa odsłona produktu do smarowania pieczywa. To unikalna kompozycja olejów roślinnych wraz z dobroczynnymi sterolami roślinnymi o udowodnionym klinicznie działaniu obniżającym cholesterol.
flora

Szacuje się, że problem podwyższonego poziomu cholesterolu może dotyczyć aż połowy Polaków i wbrew potocznie spotykanym opiniom, nie dotyczy jedynie osób otyłych.

Spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów nasyconych może być przyczyną powstawania podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi, który może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowia.

Należy zatem ograniczyć ich spożywanie, zastępując je dobrymi tłuszczami nienasyconymi i wprowadzić do diety bogate w sterole roślinne produkty, takie jak Flora pro.activ o smaku masła, które skutecznie obniżają poziom cholesterolu.

Flora pro.activ i Flora pro.activ o smaku masła to produkty skierowane do osób, które zetknęły się z problemem podwyższonego poziomu cholesterolu i chcą zmienić nawyki żywieniowe celem jego obniżenia. Udowodniono, że wprowadzenie do jadłospisu 3 porcji Flory pro.activ (ilość  wystarczająca do posmarowania 3-4 kromek pieczywa) daje widoczne efekty już w ciągu 2-3 tygodni, w postaci obniżki poziomu cholesterolu o 7-10%.

Flora pro.activ jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Badań nad Miażdżycą, jako element codziennej diety mającej na celu obniżenie podwyższonego cholesterolu we krwi.

Pod koniec stycznia ruszył Ogólnopolski  Program Walki z Cholesterolem "Proaktywnie dla serca", a patronat nad tym wydarzeniem objęła Flora pro.activ oraz Polskie Towarzystwa Badań nad Miażdżycą. Do Programu można dołączyć przez stronę: www.proaktywniedlaserca.pl

Cena: 8,99 zł/ 225g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Kasia gotuje z Polki.pl: piernik świąteczny


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2017, 00:42

Nasze propozycje