Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Przepis na Sassy Water – magiczny napój na piękną sylwetkę Następny artykuł: Wielkanocna Cukiernia Lidla zaprasza na przedświąteczne zakupy

Jaja Farmio – bez GMO i antybiotyków

Nowości kulinarne, , tagi: nowości kulinarne, farmio, jaja, bez GMO
Idzie Wielkanoc - czas kiedy na stole królują jajka. Warto zadbać o to, żeby były zdrowe, świeże i ze sprawdzonego źródła. Jajka Farmio to dobry wybór - są bez GMO, a dodatkowo są badane na obecność antybiotyków jako jedyne jajka na polskim rynku!

Jaja Farmio wyróżniają się tym, że pochodzą wyłącznie od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO i są dodatkowo regularnie badane na antybiotyki przez niezależne, akredytowane laboratorium. Badania prowadzone niemal od początku istnienia marki Farmio potwierdziły brak niedozwolonej obecności antybiotyków w jajach Farmio.

farmio jaja

Osoby poszukujące artykułów spożywczych najwyższej jakości mogą więc mieć pewność, że jaja Farmio nie zawierają niedozwolonej obecności antybiotyków i pochodzą z hodowli, w których nie stosuje się składników GMO. Pakowane są w proekologiczne wytłaczanki wykonane na bazie papieru makulaturowego.

Oferta Farmio obejmuje jaja z wolnego wybiegu, ściółkowe i świeże. Jaja z chowu ściółkowego i z wolnego wybiegu oferowane są w opakowaniach 10 szt. w dwóch wielkościach: L i M, natomiast jaja fermowe oferowane są w opakowaniach po 6 i 10 szt. w wielkościach L i M oraz specjalnym rodzinnym opakowaniu, zawierającym  18 szt. dużych jaj.

Cena:

  • Farmio z wolnego wybiegu, M - średnie, klasa A, 10 szt. - 8,49 zł
  • Farmio ściółkowe, M - średnie, klasa A 10 szt. - 7,49 zł
  • Farmio świeże jaja, M- średnie, klasa A, 10 szt. - 6,19 zł
zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Sałatka ze słonecznikiem

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 października 2016, 09:12