Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Przepis na Sassy Water – magiczny napój na piękną sylwetkę Następny artykuł: Wielkanocna Cukiernia Lidla zaprasza na przedświąteczne zakupy

Jaja Farmio – bez GMO i antybiotyków

Nowości kulinarne, , tagi: nowości kulinarne, farmio, jaja, bez GMO
Idzie Wielkanoc - czas kiedy na stole królują jajka. Warto zadbać o to, żeby były zdrowe, świeże i ze sprawdzonego źródła. Jajka Farmio to dobry wybór - są bez GMO, a dodatkowo są badane na obecność antybiotyków jako jedyne jajka na polskim rynku!

Jaja Farmio wyróżniają się tym, że pochodzą wyłącznie od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO i są dodatkowo regularnie badane na antybiotyki przez niezależne, akredytowane laboratorium. Badania prowadzone niemal od początku istnienia marki Farmio potwierdziły brak niedozwolonej obecności antybiotyków w jajach Farmio.

farmio jaja

Osoby poszukujące artykułów spożywczych najwyższej jakości mogą więc mieć pewność, że jaja Farmio nie zawierają niedozwolonej obecności antybiotyków i pochodzą z hodowli, w których nie stosuje się składników GMO. Pakowane są w proekologiczne wytłaczanki wykonane na bazie papieru makulaturowego.

Oferta Farmio obejmuje jaja z wolnego wybiegu, ściółkowe i świeże. Jaja z chowu ściółkowego i z wolnego wybiegu oferowane są w opakowaniach 10 szt. w dwóch wielkościach: L i M, natomiast jaja fermowe oferowane są w opakowaniach po 6 i 10 szt. w wielkościach L i M oraz specjalnym rodzinnym opakowaniu, zawierającym  18 szt. dużych jaj.

Cena:

  • Farmio z wolnego wybiegu, M - średnie, klasa A, 10 szt. - 8,49 zł
  • Farmio ściółkowe, M - średnie, klasa A 10 szt. - 7,49 zł
  • Farmio świeże jaja, M- średnie, klasa A, 10 szt. - 6,19 zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Kasia gotuje z Polki.pl: parówki w cieście naleśnikowym z warzywami


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2017, 02:03

Nasze propozycje