Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Domowe smaki, domowa kuchnia – do ciast i deserów Następny artykuł: Wyniki konkursu Nesvita: jak dbasz o swoje wnętrze?

Kropla Beskidu wprowadza rewolucyjną butelkę

Kropla Beskidu, naturalna woda mineralna jako pierwsza wprowadza na polski rynek innowacyjną butelkę PlantBottle® - prawdziwy przełom w dziedzinie opakowań PET. Jest to pierwsza na polskim rynku butelka PET, która w swoim składzie zawiera aż do 30% materiałów pochodzenia roślinnego. Teraz wybierając Kroplę Beskidu konsument nie tylko korzystnie wpływa na swoje ciało i umysł, ale zatroszczy się także o środowisko naturalne.
butelki

Wprowadzona na rynek pięć lat temu w Danii PlantBottle®  jest obecna już w 37 krajach na całym świecie. To już 25 miliardów butelek! Teraz Kropla Beskidu PlantBottle® w opakowaniach 0,5 litra jest dostępna także w Polsce. PlantBottle®to kolejny krok marki w kierunku krzewienia postaw proekologicznych oraz promowania życia w zgodzie z naturą.

PlantBottle® to pierwsza butelka PET, która w swoim składzie zawiera aż do 30% surowca pochodzącego z roślin. Oznacza to, że jak każda butelka PET jest w pełni zdatna do recyklingu, ale przede wszystkim dzięki zawartości materiału pochodzenia roślinnego jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

PlantBottle® to więcej niż opakowanie. To manifest oraz narzędzie pomagające kształtować właściwe postawy proekologiczne, zarówno nasze jako producenta, jak i naszych konsumentów. Jako jeden z wiodących producentów napojów, w tym także naturalnych wód mineralnych czujemy się szczególnie odpowiedzialni za środowisko naturalne. Dlatego właśnie stworzyliśmy PlantBottle® - mówi Ania Jakubowski, dyrektor generalna Coca-Cola na Polskę i kraje bałtyckie.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Robert Harna - hamburgery


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2017, 05:58

Nasze propozycje