Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ciasteczka belVita z nowym, pysznym nadzieniem! Następny artykuł: Czekoladowa przyjemność na Święta

Smakuj robo-kuchni z Lidlem

Robotyka i kulinaria to pozornie dwa różne światy, które zdecydowali się połączyć studenci drugiego roku School of Form. Sieć sklepów Lidl jest sponsorem i partnerem tego innowacyjnego przedsięwzięcia, a jego głównym bohaterem – robot przemysłowy, który będzie gotował używając do tego produktów dostępnych na co dzień w Lidlu.
robo-kuchnia lidla

Pierwsze efekty tego kuchennego „robo-przewrotu” będzie można zobaczyć już podczas targów Arena Design 2013 w Poznaniu, w dniach 5 – 8 marca.

Studenci drugiego roku School of Form na specjalności Industrial Design rozpoczęli projekt ”Let’s cook the future”. Temu innowacyjnemu przedsięwzięciu patronuje Lidl, który zapewnia m.in. produkty, z których robot przygotuje 5 dań – od przystawki po deser.

Czy „robo – kuchnia” może być smaczna i z polotem? By się przekonać, zapraszamy na poznańskie targi Arena Design 2013 na stanowisko School of Form.

Kolejne odsłony „robo-kuchni” studenci zaprezentują w kwietniu podczas targów Salone Internazionale de Mobile w Mediolanie, a finał projektu odbędzie się w sierpniu podczas festiwalu filmowego „Transatlantyk” w Poznaniu.

Polecany film

Triki Weroniki: jak wyczyścić srebro?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2017, 21:01

Nasze propozycje