Poprzedni artykuł: Rusza kampania "Soki i musy - witaminy w smart formie"! Następny artykuł: Happy detoks: zupa krem z cukinii z kokosem

Nowe smaki lodów Magnum!

Nowości kulinarne,
,
, tagi: lody, nowości kulinarne, magnum
Marka Magnum zapewni w tym roku intensywne doznania. Do oferty lodów dołącza limitowana wersja Magnum 2 Kisses. Dwa kuszące smaki, nawiązując do pocałunków, ukazują ich różne odcienie.

magnum creme brulee

Magnum First Kiss Crème Brûlée to przepyszny, aksamitny lód o smaku kultowego francuskiego deseru, oblany czekoladą z kawałkami deseru Creme Brulee. Słodki, zaskakujący, niewinny… Smak bogaty i zaskakujący, jak doznanie pierwszego pocałunku.

magnum tiramisu

Magnum Loving Kiss Tiramisu - aksamitny lód o smaku intensywnym i bogatym, jak namiętny pocałunek, który nie pozwala o sobie zapomnieć… Inspirując się deserem Tiramisu, kusi smakiem kremowego serka mascarpone i aromatycznej kawy muśniętej gorzką czekoladą, przywołując z pamięci najbardziej namiętne pocałunki.

magnum truskawka

Trzecią tegoroczną nowością jest długo wyczekiwany smak. Magnum Strawberry & White - kremowy, truskawkowy lód oblany przepyszną, kruchą białą czekoladą Magnum.

Cena: 4,99zł / 100ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 05:53

Nasze propozycje