Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Słodycze Wedel w świątecznej oprawie Następny artykuł: Ceramiczne pojemniki kuchenne Spod Lady

Mieszanki sałat Fit&Easy zmieniają się

Mieszanki sałat Fit&Easy mają teraz nowe, przejrzyste opakowania, na których znajdziecie wiele przydatnych informacji i przepisów. Sama zawartość mixów również została udoskonalona, dzięki czemu sałaty są jeszcze smaczniejsze!
fit&easy

Mieszanki sałat Fit&Easy trafiły na sklepowe półki z zupełnie nowym opakowaniem. Głównym celem zmian było zwiększenie czytelności znajdujących się na opakowaniach informacji dotyczących składu danej mieszanki, sposobu przechowywania, atutu produktu („już umyta”) oraz pokazanie zawartości, która przy okazji zyskała też nową jakość. Teraz opakowania wypełniają "serca" sałat, które są smaczniejsze, bardziej kruche i soczyste.

Na opakowaniach zachowano wcześniej obowiązujące kody kolorystyczne oraz logo akcji „Policz się z cukrzycą”, którą to firma aktywnie wspiera.

Nowym elementem jest motyw roślinny w postaci zielonych liści. Na rewersie opakowania można znaleźć inspirujący przepis na sałatkę autorstwa Jana Kuronia oraz kod, który umożliwia ściągnięcie większej ilości przepisów na sałatki ze strony www.fitandeasy.pl.

Cena: ok. 5zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Katarzyna Kępka o współpracy z Dodą


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2017, 02:42

Nasze propozycje