Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kulinarne dzieła z akcesoriami Fiskars Functional Form Następny artykuł: Pyszna nowość z Wedla - Ptasie Mleczko Rajska Wyspa!

Kosz świeżych warzyw od Waw.rzywniaka

Nowości kulinarne, , tagi: warzywa, nowości kulinarne
Od dziś mieszkańcy Saskiej Kępy, Mokotowa i Śródmieścia w Warszawie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze zamawiając zdrową skrzynkę od Waw.rzywniaka. Każda skrzynka to duża porcja świeżych, sezonowych warzyw i owoców dostarczanych prosto do domu.
zestaw Waw.rzywniaka

Każdy zestaw Waw.rzywniaka to minimum 8 rodzajów sezonowych warzyw i owoców. Jesienią są to m.in. śliwki, gruszki, jabłka, dynia, pomidory, fasolka szparagowa, sałata, ziemniaki, cebula. Wszystkie produkty pochodzą od lokalnych rolników i są charakterystyczne dla danego sezonu, więc w drodze na stół nie spędzają tygodni w chłodniach. Dzięki temu są bardziej naturalne i zachowują prawdziwy zapach i smak.

Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku do godziny 20:00 a w sobotę rano klienci otrzymują informację, co w tym tygodniu znajdzie się w skrzyni Waw.rzywniaka oraz przepisy na cały tydzień z wykorzystaniem tych produktów.

Cena skrzynki Waw.rzywniak: 30zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Karp z warzywami


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2017, 16:19

Nasze propozycje