Poprzedni artykuł: HIT redakcji - turkusowa mascara, którą naprawdę WIDAĆ :) Idealna na l... Następny artykuł: Jaskółka zmieniła miejsca! Teraz na powiece malujemy... pionową kreskę

Ten 10-latek maluje się lepiej od niejednej z nas! Poznajcie Jacka

Makijaż,
,
, tagi: instagram, bloger
Jack ma 10 lat, ale swoją wiedzą o makijażu i talentem może zawstydzić niejedną profesjonalną wizażystkę.

Jack mieszka w Wielkiej Brytanii, ma 10 lat, a na Instagramie obserwuje go już ponad 130 tysięcy osób. Jego znakiem rozpoznawczym stał się... nienaganny makijaż! 

Oprócz zdjęć gotowych make up-ów, Jack pokazuje także tutoriale, które dla wielu osób są zbyt ciężkie do odwzorowania, ale warto je obejrzeć dla samych wrażeń wizualnych.

Polecamy:  Hit redakcji - turkusowa mascara, którą naprawdę widać :) Idealna na lato!

Makijaże 10-letniego blogera

Podczas gdy wielu chłopców w jego wieku lubi grać w gry komputerowe, on stawia na blendowanie cieni, nakładanie podkładu, konturowanie twarzy, czy doklejanie rzęs. Swoimi umiejętnościami na pewno może zawstydzić niejedną kobietę. 

Polecamy:  Nie zapycha, przedłuża trwałość makijażu i... wcale nie chodzi o bazę pod podkład!

Jego niecodzienną jak na chłopca pasję wspiera rodzina, dzięki czemu zapewne łatwiej mu też znieść hejt, którego w sieci nie brakuje. Wiele osób oprócz wieku i stylu makijażu, który przypomina drag queen, zwraca uwagę na fakt, że makijaż wykonuje chłopiec. Choć w sieci pojawia się coraz więcej makijażowych blogerów, to jednak ci o płci męskiej nadal muszą się liczyć ze zwielokrotnioną ilością negatywnych komentarzy.

Polecamy:  Te rzesy sprawią, że żaden facet nie oderwie od ciebie wzroku. Tylko... czy na pewno tego chcesz? 

Foto:  Instagram

Oto najlepsze palety do makijażu:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:20

Nasze propozycje