Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Top 10 z KWC: matowe szminki na jesień Następny artykuł: Wieczorowy makijaż Patrycji Kazadi. Podpowiadamy, jak go zrobić

100 tysięcy lajków? Makijaż tego nastolatka podbił internet. Zobaczcie!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż
17-letni James Charles z Nowego Jorku marzy o tym, żeby zostać makijażystą. Gdy okazało się, że jego licealne zdjęcie nie eksponuje w dostateczny sposób tego, jak perfekcyjnie rozświetlił skórę, postanowił powtórzyć sesję. Efekt pracy ucznia zdobył 100 tysięcy lajków na Instagramie.

Pamiętacie ten mrożący krew w żyłach moment, gdy na szkolnym tableau zawisło na wieki zrobione w klasie maturalnej, nie dość doskonałe, zdjęcie?

James Charles, który marzy o tym, żeby zostać makijażystą, zbuntował się przeciwko przeciętności. Gdy okazało się, że jego zdjęcie do księgi pamiątkowej w niewystarczającym stopniu eksponuje jego rozświetlony makijaż, postanowił powtórzyć sesję. Efekt pracy polubiło na jego Instagramie aż sto tysięcy osób!

„Lubię wyglądać super”, napisał James pod zdjęciem z mocno zarysowanymi brwiami, koczkiem na głowie i oczywiście błyszczącymi policzkami, a jego posta skomentowała słowami „Jesteś zwycięzcą!” jego idolka, młoda wokalistka Zendaya.

Czy to znaczy, że już za chwilę siedemnastolatek z Nowego Jorku zdobędzie sławę nie tylko na Instagramie? 

A może weźmiemy przykład z Jamesa, gdy następnym razem wybierzemy się do fotografa, żeby zrobić zdjęcie do dowodu osobistego albo paszportu? Świetny patent na perfekcyjne światło ma też Kim Kardashian, która perfekcyjne selfie robi dzięki LuMee – świetlistej obudowie na iPhone'a. 

Zobacz więcej zdjęć Jamesa na jego Instagramie:

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Bobbi Brown - nude make up - usta

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2016, 13:41