Poprzedni artykuł: Maksymalnie powiększa oczy! Makijaż oczu spotlight będzie królować na... Następny artykuł: Microblading – jak to działa, ile kosztuje, czy warto go zrobić?

Takiej Anny Muchy jeszcze nie widziałyśmy - jak wygląda bez grama makijażu?

Fani: "Czyli jednak i ona nie jest idealna. Ulżyło mi!" - rzeczywiście?

Jak wygląda Anna Mucha bez makijażu? Piękna aktorka zaskoczyła fanów, publikując na swoim Instagramie zdjęcie w wersji sauté i wywołała dyskusję w komentarzach. Budzi zachwyt czy rozczarowuje?

Anna Mucha bez makijażu

Gwiazdy bez makijażu zawsze budzą emocje - jesteśmy tak przyzwyczajeni do ich wypracowanych wizerunków z pierwszym stron gazet i telewizji, że bez tej otoczki czasem trudno nam rozpoznać niektóre z nich. Co ciekawe, o ile do niedawna sławy rzadko dawały się "przyłapać" w naturalnej odsłonie, od pewnego czasu coraz częściej z własnej woli pokazują swoje "prawdziwe" oblicza. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć bez makijażu Karolinę Szostak, teraz przyszła pora na Annę Muchę.

Od czasu spektakularnej metamorfozy i zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami" aktorka wypracowała sobie wizerunek prawdziwej seksbomby - doskonała figura, kobiece stylizacje i staranny makijaż stały się jej znakami rozpoznawczymi. Tym większe zaskoczenie wzbudziło zdjęcie, które zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie - zostało wykonane na planie, prawdopodobnie chwilę przed rozpoczęciem charakteryzacji. Ania nie ma na nim ani grama makijażu.

Oczywiście taka fotografia musiała wywołać zainteresowanie fanów, którzy zaczęli wyrażać swoje opinie w komentarzach. W większości są one pozytywne - internauci chwalą Anię za naturalność i odwagę:

Taki no make up to ja rozumiem. A nie "no make up" a usta błyszczą permanentem, rzęsy jakby dopiero co na nich klej przysechł, a cera przefiltrowana snapchatem. Więc szacun!

Pani Aniu, pięknie pani wygląda, taka naturalna a nie napompowana jak inne gwiazdy! Brawo, taka naturalność to niedługo będzie rzadkość.

Jednak część osób zwróciła uwagę na różnicę między prawdziwym wyglądem Ani, a obliczem, które pokazuje w mediach. Niektórzy nie kryli rozczarowania...

Cały czar prysł :(

Wow, czyli i jednak Anna Mucha nie jest idealna. Ulżyło mi.

My uważamy, że Ania w naturalnej odsłonie prezentuje się świetnie! Podziwiamy jej zadbaną cerę i młodzieńczy uśmiech, które zachwycają bez pomocy dziesiątek kolorowych kosmetyków. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też: To najlepszy korektor na świecie? Zakrywa wszystko, nawet tatuaże

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2018, 09:19

Zobacz także

Nasze propozycje