Poprzedni artykuł: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu - fani nie kryją...... Następny artykuł: Photoshop w tubce? To możliwe! Poznajcie najlepiej kryjący podkład na...

Soczysty makijaż podbija Instagram. Nie zgadniecie, czym powinnyście się inspirować

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, instagram
Arbuzowy makijaż opanowal social media. Malujemy w ten sposób nie tylko oczy, ale też usta, a co odważniejsi nawet szyję. Tylko zobaczcie, jak się prezentuje ten wakacyjny hit.

Wszystko wskazuje na to, że arbuzowy makijaż zostanie hitem tych wakacji. Niedawno pisałyśmy wam, że arbuz jest doskonały do pielęgnacji twarzy, ponieważ poprawia elastyczność skóry i pomaga uporać się z wypryskami, a teraz warto zwrócić uwagę nie tylko na jego właściwości, ale również na wygląd. 

W social mediach ten owoc często jest wykorzystywany jako urozmaicenie zdjęć, najczęściej oczywiście wakacyjnych. Tymczasem okazuje się, że wiele kobiet spojrzało na niego z jeszcze innej strony, inspirując się nim w wykonaniu makijażu. 

Jak zrobić arbuzowy makijaż oczu? 

Wystarczy, że będziemy miały dwa cienie do powiek - zielony i czerwony oraz czarny eyeliner. Podstawowa wersja tego makijażu dla kobiet, które nie są przekonane do ekstrawagancji, to połączenie zieleni i czerwieni na powiekach. Przy linii rzęs należy aplikowac zielony cień, a wyżej czerwony. Odważniejsze osoby dodają do tego czarne kropki eyelinerem, które przypominają charakterystyczne pestki tego owocu. 

Jednak nie tylko w makijażu oczu kobiety inspirują się tym owocem. Wiele pań odzwierciedla go także na ustach. W naszej galerii znajdziecie kilka inspiracji do wykonania arbuzowego makijażu. 

Polecamy:  Najlepsze podkłady dla leniwych dziewczyn :) Z nimi wykonasz makijaż w kilka sekund

Jak zrobić arbuzowy manicure?

Ten owoc od jakiegoś czasu śmiało gości również w manicure. Jak go namalować? Wystarczy, że najpierw całą płytkę pomalujecie na czerwony kolor, następnie końcówki pokryjecie kolorem zielonym podobnie jak we francuskim manicure, a linię graniczną pomiędzy zielenią, a czerwienią warto odznaczyć białym kolorem. Na koniec na czerwonym fragmencie rysujemy czarne kropki imitujące pestki. 

Skusicie się na arbuzowy makijaż albo manicure?

Polecamy:  Marzysz o trwalym makijażu bez błyszczącej cery? Sprawdź te bazy pod podkład!

Oto najlepsze czarne eyeliery, które pomogą wam w wykonaniu arbuzowego makijażu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 16:01

Nasze propozycje