Poprzedni artykuł: Dzięki nim Twój makijaż nabierze blasku – oto top 8 połyskujących cien... Następny artykuł: Pokochałyśmy ten trend w makijażu:) Zobaczcie, jak się malować w kolor...

To najzabawniejszy tutorial makijażowy, jaki dzisiaj zobaczysz :)

Makijaż,
,
, tagi: makijaż 2016
Nie możemy przestać się uśmiechać! To wideo jest tak zabawne i jednocześnie rozczulające, że skutecznie poprawia nastrój na resztę dnia.

Lill to w tej chwili jedna z najpopularniejszych babć w internecie. Wygląda na to, że chwilowo przyćmiła sławę swojego wnuczka, który prowadzi własny kanał na YouTube – ThisKidNeedsMedicine. Postanowił wypromować niezwykły talent babci i pokazać światu jej niezwykłe umiejętności. Jedno jest pewne – potrafi się malować, jak nikt inny!

Zobacz także:Przed tymi kobietami trzeba schować palety do konturowania...

W opublikowanym babcia Lill pokazuje, jak wykonać makijaż, który zachwyci wszystkich domowników. Najpierw w dość niezwykły i rzadko spotkany sposób podkreśliła mocno brwi. Następnie przeszła do makijażu twarzy, który wykonała zaledwie jedną paletą cieni do oczu! Udało jej się zaznaczyć na różowo policzki, a także usta.

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest oczywiście to, że babcia Lill zrobiła to wszystko na żarty :). Tylko spójrzcie na to, jak świetnie się przy tym bawi!

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/thiskidneedsmedicine

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:32

Nasze propozycje