Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk kosztuje 15 zł i dzięki niemu porzuciłam doklejanie sztuc... Następny artykuł: Takich lakierów jeszcze nie było - przy nich nie musisz stosować bazy!...

Maść do okolic intymnych zamiast... bazy pod makijaż? Takiego testu jeszcze nie widziałyśmy!

Makijaż,
,
, tagi: baza pod makijaż, viral, blogerka, Primer
Szkoda ci wydawać pieniądze na primer? Ta blogerka udowadnia, że nie trzeba tego robić. Pytanie, kto odważy się na taki "zamiennik" ;)

Internetowe guru piękna to prawdziwa kopalnia inspiracji - domowa rubber mask, test luster w przymierzalniach... Przykłady można mnożyć bez końca. Jednak takiego "testu" jeszcze nie widziałyśmy - popularna blogerka nagrała video, na którym zamiast bazy pod makijaż używa... lubrykantu i produktów do higieny intymnej!

Czym zastąpić bazę pod makijaż?

Primery, czyli po prostu bazy korygujące potrafią widocznie poprawić jakość i trwałość makijażu. Ich głównym zadaniem jest ujednolicenie struktury skóry - w zależności od wariantu mogą też ukrywać widoczne naczynka i niedoskonałości, matowić cerę lub ją rozświetlać. Jednak pomimo ich zalet wciąż wydaje się z nich korzystać stosunkowo niewiele kobiet - z różnych przyczyn, także finansowych. Cóż, okazuje się jednak, że istnieją pewne zamienniki - delikatnie mówiąc, zaskakujące.

Znana blogerka prowadząca kanał Huda Beauty nagrała video, na którym udowadnia, że zamiast primera można z powodzeniem wykorzystać inne "kosmetyki". Wśród nich znalazła się maść na problemy intymne i lubrykant. Tak, to niestety nie żart - Huda naprawdę nałożyła sobie na twarz te produkty. Co więcej, twierdzi, że ten trik działa!

Okazuje się, że wykorzystany przez dziewczynę lubrykant zawiera składniki (głównie silikony) wykorzystywane w większości popularnych primerów. Podobnie wygląda sprawa z maścią do stosowania w okolicach intymnych - oba produkty zdaniem blogerki wygładzają powierzchnię skóry i hamują błyszczenie. W efekcie makijaż jest trwalszy i łatwiej go nakładać - przynajmniej według Huda Beauty.

Zobaczcie nietypowy test wykonany przez blogerkę:

Cóż, jeśli chodzi o nas, to chyba nie zdecydujemy się na tego typu eksperymenty - podziwiamy kreatywność blogerki, ale akurat te produkty wolimy pozostawić ich pierwotnemu przeznaczeniu ;)

Co sądzicie o tym triku? Myślicie, że ktoś odważy się z niego skorzystać?

Zobacz też: Stemple do brwi - hit czy... jednak kit? Te zdjęcia mówią wszystko

Źródło zdjęcia głównego: screen z YouTube.com/HudaBeauty

Polecamy wysoko oceniane, TRADYCYJNE primery z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 03:47

Nasze propozycje