Poprzedni artykuł: TEST na... Walentynki :) Który czerwony lakier najlepiej wytrzymał na... Następny artykuł: Mocno podkreślone brwi i... Dziewczyny w sieci pokochały makijaż "inst...

Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... Ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Makijaż,
,
, tagi: trądzik różowaty, instagram, blogerka
Makijażem można wiele ukryć, ale czy na pewno zawsze chcemy to robić? Wpis tej blogerki poruszył użytkowników Instagrama.

Umiejętny makijaż może zdziałać wiele dobrego - pozwala poczuć się lepiej osobom zmagającym się z trądzikiem, niektórzy wykorzystują go także do walki z chorobą. Jednak bywają momenty, że mamy dość ukrywania się za jego fasadą i wzorem Alicii Keys chcemy się od niego uwolnić - chociaż na chwilę. Taką próbę podjęła pewna blogerka, której wpis poruszył internautów.

Lex Gillies od lat zmaga się z trądzikiem różowatym, który na co dzień ukrywa pod makijażem - jak sama pisze, "dzięki niemu staje się silniejsza i może być sobą". Rzeczywiście, patrząc na jej zdjęcia, trudno dopatrzeć się jakichś mankamentów - tymczasem rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Blogerka opublikowała ostatnio fotografię, na którym pokazuje, jak bardzo makijaż zmienia jej wygląd - kontrast jest uderzający.

Wpis, jaki Lex umieściła pod zdjęciem jest równie poruszający. Okazuje się, że pomimo swoich makijażowych umiejętności, dziewczyna chciałaby móc poczuć się dobrze taką, jaka jest i być w stanie pokazać się czasem bez grubej warstwy kolorowych kosmetyków na buzi. Opublikowanie zdjęcia ukazującego jej "prawdziwą" twarz to element wyzwania, które ma pomóc jej na nowo pokochać swoją skórę - ze wszystkimi jej wadami.

Użytkownicy Instagrama docenili szczerość blogerki - gratulują jej odwagi i dziękują za zdjęcie, umieszczając pod nim setki komentarzy. Sama Lex oczywiście nie zamierza całkowicie rezygnować z makijażu, który jest jej pasją - nie chce jednak być dłużej całkowicie od niego uzależniona.

Naszym zdaniem fotografia blogerki to nie tylko kolejny przykład potęgi makijażu i social media, ale także dająca do myślenia historia o presji, jaką odczuwa wiele kobiet borykających się z niedoskonałościami swojego ciała i skóry. Publikując swoje zdjęcie bez makijażu Lex wymownie pokazała, że jest nie tylko blogerką inspirującą innych, ale także po prostu człowiekiem, który - jak wszyscy - zasługuje na to, by czuć się dobrze we własnej skórze. Niezależnie od tego, jak ona naprawdę wygląda.

Co sądzicie o wpisie blogerki?

Zobacz też: O tej dziewczynie mówi cała Polska! I nie chodzi tylko o to, że robi fenomenalne makijaże...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2018, 04:40

Nasze propozycje