Poprzedni artykuł: Koniec z matowymi ustami! Teraz mają błyszczeć, ale... Następny artykuł: Jaskółka na... imprezie techno? :) Ten makijaż daje po oczach!

Ten makijaż... leczy z kompleksów :)

Jak przekuć coś, co uważamy za słabość w nasz największy atut? Podczas jednego z pokazów na Paris Fashion Week była okazja zobaczyć, jak to się robi.

Moda bywa kapryśna - coś, co w przeszłości uważano za mankament, dziś może stać się najnowszym trendem. Pisałyśmy już o nowym podejściu do piegów, które stały się nagle bardzo pożądane - istnieją specjalne naklejki imitujące urocze plamki, a co odważniejsze kobiety pozwalają je sobie wytatuować. Tym razem przyszła pora na coś bardziej ekstremalnego - podczas paryskiego pokazu Yves Saint Laurent na wybiegu pojawiły się... blizny. I to nie byle jakie!

Wybrani modele prezentujący męską kolekcję marki na Paris Fashion Week zostali ozdobieni w dość nietypowy sposób. Na ich twarzach namalowano blizny, które "pozszywano" za pomocą... kryształków Svarowskiego. Autorką kontrowersyjnego makijażu z pokazu jest nowojorska charakteryzatorka Kanako Takase. Artystka pokazała na Instagramie filmik prezentujący swoje dzieło - połyskujące blizny zdecydowanie robią wrażenie:

Biorąc pod uwagę, że prawdziwe blizny na twarzy przeważnie są źródłem ogromnych kompleksów u ich właścicielek, sposób, w jaki pokazano ich imitacje na pokazie uważamy za bardzo nowoczesny i pozytywny pomysł. Po co ukrywać je pod toną makijażu, skoro można w sprytny sposób wyeksponować i dodać im wyjątkowego charakteru? Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, że może upłynąć wiele czasu nim blizny staną się modne w tym samym stopniu co piegi, ale można powiedzieć, że pierwszy krok został już wykonany. Taki makijaż nie tylko inspiruje, ale leczy z kompleksów - bardzo nam się to podoba :)

Weź udział w teście nowości i wypróbuj 1 z 5 produktów do stylizacji brwi od Golden Rose!

Co sądzicie o inkrustowanych bliznach z pokazu YSL? Podoba wam się taki makijaż?

Zobacz też: Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... Ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 13:22

Nasze propozycje