Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły najnowsze podkłady Soraya Aqua: Satin,... Następny artykuł: Lakiery do paznokci w sprayu coraz popularniejsze

Bob Budowniczy, czyli co może osiągnąć mężczyzna dzięki konturowaniu

Makijaż,
,
, tagi: konturowanie twarzy, modelowanie twarzy, Jony Sios
Kto powiedział, że makijaż nie może być męski? Jeśli tylko w trakcie jego wykonania sięgnie się po „męskie” narzędzia, można nie tylko po raz kolejny stać się sensacją Instagrama, ale i zostać okrzykniętym Bobem Budowniczym.

Jony Sios, a właściwie Jonathan Hugeaud, to wizażysta, performer, model i podróżnik. Na Instagramie obserwuje go już 367 tys. internautów, przy czym zdjęcia są owocem głównej pasji Jonathana, jaką niewątpliwie jest makijaż.

Do tej pory wśród jego profilowych fotografii mogłyśmy obserwować m.in. propozycje na Halloween, makijaże bazujące na perfekcyjnie wymodelowanej twarzy i odważnych kolorach ust, a także zdjęcie, na którym za pomocą makijażu wyraził sprzeciw wobec operacji plastycznych.

Chociaż Jony Sios działa na Instagramie od ponad roku, rozgłosu nadała mu dopiero najnowsza stylizacja, która udowadnia, że makijażysta ma nie tylko talent, ale i poczucie humoru.

Gwiazda Instagrama stworzyła wizerunek Boba Budowniczego, który wygląda znacznie bardziej elegancko niż brzmi. Jony Sios, który sztukę konturowania opracował do perfekcji, w modelowaniu twarzy użył młotka. Efekt i tak przerósł najśmielsze oczekiwania. Idealne wykończenie makijażu zapewniły oczywiście pędzle.

Makijaż w tym przypadku okazał się zaledwie częścią stylizacji. Jony Sios pozuje do zdjęcia w żółtym kasku ochronnym i z młotkiem, które kolorystycznie idealnie komponują się z niebieskimi ustami. Jak widać, w określonych sytuacjach konturowanie może służyć także mężczyźnie. A jeśli obawiacie się, że Jony Sios wygląda jak Bob Budowniczy na co dzień, obejrzyjcie sobie jego zdjęcia bez makijażu. Gwarantujemy, że osiągnięcie efektu wymagało od niego zastosowania wielu kosmetyków i akcesoriów.

Zobaczcie także:  Kylie Jenner wprowadza na rynek nowe kosmetyki

Fot. Instagram.com/jonysios

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 16:08

Nasze propozycje