Poprzedni artykuł: Golden brows zastąpią pierzaste brwi? Ten trend makijażowy rośnie w si... Następny artykuł: Te triki zmienią twoje rzęsy tak, że będą wyglądały jak sztuczne!

Koniec z wyrazistymi, zakrzywionymi łukami? Teraz hitem są... boy brows!

Makijaż,
,
, tagi: trendy makijaż, makijaż brwi, brwi, stylizacja brwi
Graficzne, wyciągnięte brwi na punkcie których miesiącami miałyśmy obsesję w końcu wychodzą z mody. Czy boy brows staną się równie popularne?

Czy to koniec zakrzywionych, idealnie wyprofilowanych brwi a'la Kim Kardashian? Wygląda na to, że wreszcie przyszedł czas na zmiany - jednak to wcale nie feathered brows są nowym hitem. Teraz w centrum zainteresowania znajdują się... boy brows!

Boy brows, czyli "chłopięce brwi" nowym trendem w makijażu

Boy brows zostały zainspirowane popularnym makijażem z Korei - chodzi o specyficzny sposób regulowania i podkreślania brwi. W przeciwieństwie do rozpowszechnionych w USA i Europie brwi o wyraźnie zarysowanych, wyciągniętych łukach, boy brows mają być proste, gęste i szerokie. Trochę jak u... chłopca - zgodnie z nazwą trendu.

Choć w pierwszej chwili może to brzmieć mało zachęcająco, proste brwi mają wiele zalet - wyglądają znacznie bardziej naturalnie i ładnie podkreślają oprawę oka. Ile razy śmiałaś się na widok karykaturalnych, wyglądających na odrysowane z szablonu brwi? No właśnie ;) Z boy brows ryzyko popełnienia takiego błędu jest w zasadzie minimalne - pozwalamy włoskom swobodniej odrastać i zamiast katować je pęsetą, wypełniamy puste przestrzenie kredką.

Przyznajemy bez bicia, że "chłopięce brwi" bardzo nam się podobają - taka stylizacja odejmuje lat i nadaje twarzy łagodniejszy wyraz, a jednocześnie wymaga mniej pracy niż w przypadku cienkich, instagramowych kresek.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć boy brows.

Zobacz też: Ten tusz do rzęs jest hitem internetu! Teraz można go kupić w Polsce - co to za marka?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecamy wysoko oceniane kosmetyki do stylizacji brwi z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:52

Nasze propozycje