Poprzedni artykuł: KONKURS! Wyznaczaj trendy z Wizaz.pl i wygraj kosmetyki NARS! Następny artykuł: Podkłady, pudry, tusze do rzęs... Tylko dziś wszystkie kosmetyki za pó...

Mocno podkreślone brwi są już... niemodne! Teraz stawiamy na feathered brows. Wyglądają o niebo lepiej! :)

Makijaż,
,
, tagi: makijaż brwi, brwi
Okazuje się, że większość z nas nie radzi sobie z malowaniem brwi i często robi to w niewłaściwy sposób. Wizażysta Kim Kardashian Mario Dedivanovic tłumaczy, jak powinny wyglądać prawidłowo wyrysowane łuki brwiowe.

A ponieważ to właśnie on wyznacza na świecie większość trendów makijażowych, wierzymy mu na słowo. To dzięki niemu niezwykle popularne stało się wyraziste konturowanie twarzy. Na nieszczęście wielu kobiet, w niepamięć odchodzą „instagramowe brwi”, czyli te mocno wyrysowane i odznaczające się od reszty makijażu. Według wizażysty wyglądają zbyt wulgarnie oraz agresywnie.

Zobacz także:Tak pomalowanych brwi jeszcze nie widziałyśmy! Ten trend pokocha każda kobieta

Mimo że są one niezwykle popularne, Mario proponuje alternatywne rozwiązanie, które przypadnie większości kobiet do gustu. Feathered brows to trend rodem z wybiegów. Wizażysta tłumaczy, że oczywiście powinno się podkreślać brwi, ale tak, aby uniknąć przesadzonego efektu. W tym celu wystarczy wybrać ulubiony kosmetyk i delikatnie dorysowywać włoski. Możesz użyć nawet jaśniejszego produktu. Optycznie zagęścisz brwi, ale sprawisz, że będą wyglądać bardzo naturalnie.

Nietrudno zauważyć, że Mario Dedivanovic stosuje ten trik również przy wykonywaniu makijażu Kim Kardashion. Mimo że gwiazda ma naturalnie ciemne i gęste brwi, to zaledwie delikatnie podkreślenie ich gwarantuje spektakularny efekt. 

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/AfbvWMhCFdhdR_k3A2UMaRWXBeeYNRp7TVDVbRWU4YWm4I7m3aIC8zk

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 01:58

Nasze propozycje