Poprzedni artykuł: Tego kosmetyku nie używasz do brwi. A szkoda, może rozwiązać problem z... Następny artykuł: Doskonale matowi i wcale nie wysusza cery! Cudowny puder teraz aż 17 z...

Kultowy podkład Catrice ma następcę! Czym się różni jego nowa wersja?

Makijaż,
,
, tagi: catrice, podkład rozświetlający
Czyżby Catrice stworzyło kolejny podkład, który zasłuży na miano kultowego? Tym razem to rozświetlający brat HD Liquid Coverage.

Marka Catrice ma w swojej ofercie wiele znakomitych kosmetyków. Począwszy od bardzo dobrych korektorów i podkładów, przez świetnie matujące pudry, a na cieniach brokatowych kończąc. Najnowsza kolekcja to ukłon w stronę strobingu. Jej gwiazdą jest nowy rozświetlający podkład. Czyżby szykował się kolejny bestseller?

Nowy podkład Catrice HD Liquid

O podkładzie Catrice HD Liquid Coverage powiedziano już wiele. Miał być tanim zamiennikiem słynnego Estee Lauder Double Wear, ze względu na dobre krycie i ładne wykończenie. Choć nie wszystkie kobiety zgadzają się z tym porównaniem, większość potwierdza, że niedrogi Catrice daje podobny efekt. Na YouTubie był jednym z najchętniej recenzowanych podkładów. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie zyskał w naszym KWC sporo opinii. Obecnie ma ich już 504, ale jego ocena to jedynie 3,6/5 gwiazdek.

Czemu tak mało? Jak każdy kosmetyk, również Catrice HD Liquid Coverage nie jest bez wad. Najczęściej temu podkładowi zarzuca się to, że ciemnieje i zapycha. W naszym teście podkład wypadł świetnie i nie zauważyłyśmy żadnej z wymienianych przez entuzjastki makijażu wad. Dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawe, jak będzie sprawował się Catrice HD Liquid Radiance Foundation.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Co obiecuje producent? Zacznijmy od krycia, które dla wielu kobiet jest najważniejsze. Tym razem producent postawił na średnie, z możliwością budowania przy jednoczesnym zachowaniu ultralekkiej konsystencji. Ma przy tym nawilżać i dawać efekt naturalnego blasku. Skóra będzie wyglądać przez to na zdrową i wypoczętą. W opisie podkładu możemy też przeczytać o miękkiego wykończeniu, a wręcz rozproszeniu światła.

W ten sposób Catrice odpowiada na trend strobingu, który w tym roku jest wyjątkowo silny. Mamy też dobrą wiadomość dla wegan, ponieważ do stworzenia podkładu nie został wykorzystany żaden produkt odzwierzęcy.

Z informacji na stronie wynika, że podkład jest dostępny w czterech kolorach, ale nie wiadomo, ile z nich finalnie trafi do sprzedaży w polskich drogeriach. Maksymalna sugerowana cena detaliczna wynosi 29 zł. W niemieckim Rossmannie już teraz można go kupić. 

Na YouTubie już teraz możemy obejrzeć kilka recenzji nowego podkładu. Ale w dużej mierze są to niemieckojęzyczne kanały.

Myślicie, że ma szansę zastąpić tradycyjny Catrice HD Liquid Coverage?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 17:47

Nasze propozycje