Poprzedni artykuł: Klasyczny makijaż, który wytrzyma cały dzień. Jakie kosmetyki dają tak... Następny artykuł: Joanna Horodyńska, Doda… Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre...

Pomaluj paznokcie... cieniem do powiek!

Makijaż,
,
, tagi: lakier do paznokci, cień do powiek
Potłukłyście kiedyś swoją ulubioną paletę cieni do powiek? Wiemy, jak to boli, kiedy trzeba wyrzucić ukochany kosmetyk. Ale! Możecie ją ocalić i wykorzystać do... manicure!

Pokruszone cienie do powiek można "naprawić"  - mieszając je z alkoholem, albo łącząc z wazeliną i tworząc kolorową pomadkę. Okazuje się jednak, że można je też wykorzystać do stworzenia niezwykłego manicure. Stylistka paznokci, Jenna Hipp podzieliła się na swoim Instagramie ciekawym trikiem.

Zobaczcie także:  Znacie koreański trend half nails? Pięknie wydłuża i wysmukla paznokcie:)

Zniszczone cienie do powiek zmieszała z odrobiną lakieru nawierzchniowego. Dzięki temu otrzymała niezwykłe zestawienie barw. Ostatniecznie dla jeszcze lepszego efektu dodała więcej kontrastowych kolorów.

Taką mieszankę nałożyła na paznokcie. Można w ten sposób dekorować nagą płytkę, jak również taką, która już została pomalowana na jakiś kolor, ale chcemy ją dodatkowo ozdobić.

Aż się prosi, by w podobny sposób wykorzystać róż do policzków czy bronzer. Trzeba przyznać, że efekt jest bardzo... galaktyczny:)

Zobaczcie także:  Szminka w... proszku? Internautki już pokochały ten kosmetyk!

Foto: Instagram/ pinterest.com/pin/465278205237335294/

Oto lakiery do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:03

Nasze propozycje