Poprzedni artykuł: Te podkłady to wakacyjny must have! Kryją, rozświetlają, ale i... chro... Następny artykuł: Przez brudną szczoteczkę do makijażu wylądowała w szpitalu - mogła naw...

Teraz kultowe kosmetyki do makijażu kupisz za... mniej niż 20 zł!

Makijaż,
,
, tagi: promocje kosmetyczne
Makijaż za grosze? Dosłownie! Wybieramy kultowe kosmetyk na promocji, za które zapłacisz mniej niż 20 zł.

Wniosek z tego taki, że naprawdę niewielką kwotę możesz skompletować wszystkie produkty, których potrzebujesz do wykonania całego makijażu.

Poza tym promocje kosmetyczne to również świetny moment do tego, aby uzupełnić braki w kuferku i przetestować nowości, na jakie w regularnej cenie nie możemy sobie jeszcze pozwolić. Tym bardziej, że Drogeria Natura obchodzi właśnie 20. urodziny

Promocje w Drogeriach Natura

do 16 sierpnia masz okazję wykorzystać niebywałą okazję promocyjna. Wiele kultowych kosmetyków zostało przecenionych niemal o 50 procent. A takiej przeceny nie może przegapić żadna kosmetykomaniaczka :).

W naszej galerii możesz znaleźć gotowe zestawy kosmetyczne złożone z produktów, które nie kosztują więcej niż 20 zł. Przy okazji przypominamy, że wszelkie nowości produktowe możesz testować zupełnie za darmo, zapisując się do naszego Klubu Recenzentki.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:46

Nasze propozycje