Poprzedni artykuł: Odwrócony french ma poważną konkurencję! Wiosną rządzi geometria i wsz... Następny artykuł: Matuje twarz przez 8 godzin! Musicie poznać ten puder za... 13 złotych

Ten prosty i GENIALNY trik sprawi, że podkład nie będzie ścierał się z nosa!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż, cera tłusta, podkład
U wielu kobiet podkład najczęściej i najszybciej znika z nosa i jego okolic. Rozpuszcza się przy skrzydełkach, waży się na czubku i tworzy nieestetyczne plamy. Ale mamy na to rozwiązanie :)

Jedna z profesjonalnych wizażystek, która prowadzi również kanał na YouTubie - Nikkia Joy, postanowiła przygotować wideo z instrukcją, co zrobić, aby podkład przy nosie się nie ścierał. Te porady dotyczą przede wszystkim kobiet z cerą tłustą i mieszaną. Skóra u takich osób wydziela nadmiar sebum. A to jak wiadomo jest główną przyczyną tego, jak makijaż zaczyna wyglądać po kilku godzinach.

W materiale możemy zobaczyć, jak Nikkia nakłada na nos dosłownie odrobinę bazy pod cienie na powieki. Ten z pozoru niewinny trik rzeczywiście potrafi zdziałać cuda, bo vlogerka bardzo go sobie chwali. Tłumaczy, że nawet, jeżeli na całą twarz nakładasz krem BB, ten kosmetyk może uratować jakość make-upu w ciągu dnia.

Taki primer nie kosztuje wiele, o ile szukamy go na drogeryjnych półkach. Do 30 zł znajdziemy produkt, który w pełni sprosta naszym wymaganiom i będzie miał wielofunkcyjne zastosowanie. Niemalże każda marka ma w swoim asortymencie właśnie tego typu kosmetyk.

Niektórym może się wydawać, że Joy użyła zbyt wiele kosmetyków. Ale wygląda na to, że nawet tyle warstw nie przegrało wojny z sebum. 

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Nikkia Joy

Te bazy pod cienie możesz wykorzystać

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:22

Nasze propozycje