Poprzedni artykuł: Błędy w stosowaniu różu do policzków Następny artykuł: Jak się zmieniały trendy w kształcie brwi na przestrzeni lat?

#coveruptattoo- największe metamorfozy tatuaży z Instagrama

Makijaż,
,
, tagi: inspiracje z Instagrama, zakrywanie tatuażu, cover tatuażu
Wykonaliście tatuaż, na który teraz nie możecie patrzeć? Jeżeli nie chcecie go usunąć za pomocą np. lasera, możecie spróbować go... zakryć! Zobaczcie niesamowite metamorfozy z Instagrama.

Choć wiele się mówi o tym, że tatuaż należy wybierać mądrze, ponieważ jest to pamiątka na całe życie, zdarza się, że niektórzy wybierają wzory, których wykonania potem mocno żałują. Często są to np. imiona partnerów, z którymi potem jednak się rozstają.
Zdarza się również, że chcąc np. zaoszczędzić pieniądze, wybieramy tatuażystę, który delikatnie mówiąc, nie jest najlepszy w swoim fachu. Efekty? Oczywiście nieładny tatuaż, a nawet blizny.

Zobaczcie także:  Tatuaż na nadgarstku- przegląd napisów

Na szczęście za nami czasy, kiedy musieliśmy się męczyć z nieestetyczną ozdobą na ciele. Jeżeli chcemy na stałe pozbyć się tatuażu, możemy zdecydować się na jego laserowe usunięcie.
Jeżeli jednak lubicie tatuaże, tylko po prostu chcecie zmienić jego wzór, wystarczy wybrać odpowiedniego tatuażystę, który zakryje stary tatuaż tworząc na jego miejscu prawdziwe dzieło sztuki.

Przykłady metamorfoz, które robią wrażenie można znaleźć na Instagramie. Niektóre z nich są niesamowite. Zobaczcie naszą galerię.

Polecamy także:  Usuwanie tatuażu- jakie są metody? 

Foto: Instagram@dollarztatu

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 03:21

Nasze propozycje