Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły mascarę AVON Mark Spectralash! Następny artykuł: Nie mat i nie błysk! Zobaczcie najmodniejsze pomadki w tym sezonie

Internet oszalał na punkcie diamentowych szminek - są tak piękne, że aż... nierealne?

Takich szminek jeszcze nie widziałyśmy - zdjęcia diamentowych pomadek zelektryzowały kobiety na całym świecie. Tylko czy one są... prawdziwe?

W tym sezonie matowe szminki chwilowo usunęły się w cień, ustępując pola połyskującym odcieniom, ale dopiero te "cudeńka" na nowo definiują słowo "blask". Zdjęcia diamentowanych pomadek mieniących się jak drogocenne klejnoty błyskawicznie podbiły media społecznościowe, budząc zachwyt i pożądanie wśród milionów kobiet. Szkopuł w tym, że połyskujące szminki z logo MAC wcale nie są najnowszą propozycją marki. To tylko piękne... złudzenie!

Szybko wyszło na jaw, że diamentowe kosmetyki to po prostu kolaż stworzony przez jedną z użytkowniczek Instagrama. Sara Shakeel świetnie daje sobie radę z obróbką grafiki i tworzeniem optycznych iluzji - kreując zjawiskowe pomadki, wykorzystała zdjęcia jednej z wizażystek, wycinając w programie oryginalne sztyfty kosmetyków i umieszczając w ich miejsce diamenty. Przerobione fotografie z miejsca przykuły uwagę użytkowników Instagrama, a konto Sary zyskało tysiące nowych obserwatorów w ciągu zaledwie kilku godzin.

Patrząc na ten przepiękny wytwór wyobraźni bardzo żałujemy, że to tylko iluzja...

Jedyna nadzieja w tym, że któraś z marek kosmetycznych postanowi wykorzystać zamieszanie, jakie powstało wokół kolażu i podejmie próbę stworzenia rzeczywistych, diamentowych pomadek. Ostatecznie można już kupić takie cudeńka, jak szminki z zatopionymi wewnątrz kwiatami oraz całkowicie jadalne pomadki - wierzymy, że uda się wyprodukować również i takie :)

Chciałybyście, by powstał podobny kosmetyk?

Zobacz też: Efekt kociego pocałunku - nie tylko dla miłośniczek mruczków!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: iStock

Polecamy wysoko oceniane szminki do ust z KWC - nie są diamentowe, ale również piękne :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 18:05

Nasze propozycje