Poprzedni artykuł: Marzy ci się efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Na TE tusze powinna... Następny artykuł: Jak skutecznie zakryć cienie pod oczami, by wyglądać młodziej? Wcale n...

Druciany manicure nowym hitem sieci! Jak go zrobić?

Makijaż, , tagi: manicure
To zdobienie ma imitować paznokciową biżuterię, która już kiedyś pojawiła się w postaci kolczyków. Ale teraz powraca w zupełnie nowej wersji... Czy ten trend przyjmie się w Polsce?

Pomysł narodził się w Korei Południowej i już wzbudził wiele emocji. Wszystko za sprawą właścicielki salonów Unistella, Eun Kyung Park. To tutaj narodził się trend ze szkiełkami na paznokciach. Tutaj również powstał pomysł na robienie manicure, który przypomina diamenty. Jednak najnowszy pomysł na zdobienie paznokci przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. „Wire nails” robią na Wschodzie furorę, a my zastanawiamy się czy taki trend ma w ogóle szansę zagościć w Polsce.

Jak sama nazwa zdobienia wskazuje, zawsze będzie nam potrzebny cienki drucik w dowolnym kolorze. Następnie należy go wygiąć w dowolny kształt i umieścić na pokrytym odpowiednią bazą paznokciu. Dość istotne jest to, że tego typu manicure można wykonać tylko wtedy, jeżeli używamy hybryd lub żelu. W przypadku tego pierwszego potrzebujemy dość mocnej bazy o właściwościach budującego żelu miękkiego, którym można również przedłużać płytkę.

Zobacz także:Paznokcie niczym szkła okularów przeciwsłonecznych! Zapowiada się kolejny hit

Eun Kyung Park określa to zdobienie mianem futurystycznego manicure’u, który pokochają kobiety na całym świecie. Coś w tym może być, bo dotychczasowe projekty szybko zyskiwały rozgłos. My jednak mamy poważne wątpliwości, co do tego, czy Polki polubią się z drucianymi paznokciami. Zastanawiamy się, czy odstające elementy na paznokciach są bezpieczne. Zahaczenie takim drutem o jakąkolwiek odstającą nitkę może grozić wręcz uszkodzeniem płytki.

A przykładowe druciane zdobienia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:59

Nasze propozycje