Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Rzęsy w historii Następny artykuł: Oddychające lakiery do paznokci INGLOT

MAKE UP STAR DAY, czyli uczta z wizażem w roli głównej

Makijaż,
,
, tagi: makijaż, szkoła wizażu, stylizacje do szkoły
Pokazy makijażu, spotkania z najlepszymi wizażystami w kraju, wykłady charakteryzatorów, konkurs – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na uczestników Dnia Otwartego Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, który odbędzie się 30 maja w Warszawie. Wydarzeniu partnerują uznane marki z branży kosmetyczno-makijażowej, a patronat główny nad eventem objął magazyn MAKE-UP Trendy.
szkoła makijażu

MAKE UP STAR DAY adresowany jest zarówno do przyszłych i obecnych makijażystów oraz charakteryzatorów, jak i do pasjonatów najnowszych trendów w szeroko rozumianej stylizacji. Idea wydarzenia obejmuje nie tylko zachęcenie do kształcenia w Szkole. Celem Dnia Otwartego  jest stworzenie przestrzeni dla spotkania miłośników wizażu, rozwoju umiejętności i wzajemnej inspiracji w oparciu o doświadczenie najlepszych specjalistów w branży. W ciągu 6 godzin goście będą mogli rozsmakować się w świecie wizażu  i charakteryzacji, prezentowanym w wyjątkowo profesjonalnej odsłonie. Organizatorzy zapraszają na spotkania z autorytetami w swoich dziedzinach, zachęcają do skorzystania z szybkich porad makijażowych, a także podpatrzenia, jak wygląda nauka w Szkole – w jej pracowniach będą odbywać się cotygodniowe zajęcia.

Od Ewy Gil do charakteryzacji filmowej

szkoła makijażu

Program Dnia Otwartego otwiera spotkanie z Ewą Gil, czołową makijażystką gwiazd w Polsce, która opowie o swojej drodze do sukcesu. Zaraz po niej rolę kostiumu w charakteryzacji przybliży Ewa Tolak. Zaprezentowane zostaną dwa pokazy makijażu – jeden w wykonaniu Katarzyny Sujki, a drugi autorstwa makijażystki brytyjskiej marki Rouge Bunny Rouge. Zwieńczeniem uczty będzie spotkanie z Grażyną Kulą, charakteryzatorką, współpracującą m.in. z Agnieszką Holland, która odkryje tajniki pracy na planie filmowym. Wisienką na torcie z pewnością okaże się losowanie nagród w konkursie. Na uczestników czekać będą upominki od partnerów wydarzenia oraz zniżki na wpisowe do Szkoły. Niespodzianką będzie też kącik szycia na maszynie, reprezentowany przez firmę CottonBee.pl – w ofercie Szkoły znajdują się także kursy szycia. Szkoła MAKE UP STAR gorąco zaprasza !

Szczegółowe informacje, program: www.szkolawizazu.pl, https://www.facebook.com/szkolaMAKEUPSTAR?fref=ts,

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/829846983756849/

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Czym nakładać podkład?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2017, 13:00

Nasze propozycje