Poprzedni artykuł: Nawet o 80% tańsze kosmetyki w Sephorze! Tusze, cienie, błyszczyki- to... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły mascarę AVON Mark Spectralash!

Ta dziewczyna zrobiła makijaż swojemu śpiącemu ojcu. Jego reakcja po przebudzeniu? Bezcenna ;)

Makijaż, , tagi: viral, makijaż dla chłopaka
Popołudniowa drzemka tego mężczyzny zakończyła się w nieoczekiwany sposób - za sprawą córki obudził się w... "piękniejszym" wydaniu ;)

Fanki makijażu lubią eksperymentować - przeważnie na sobie (pamiętacie wyzwania z cyklu "x warstw"?) lub koleżankach, chwaląc się efektami w mediach społecznościowych. Jednak ta dziewczyna poszła o krok dalej i postanowiła wykonać makijaż swojemu ojcu - rzecz w tym, że nie spytała go wcześniej o zgodę. Drzemiący ojciec został profesjonalnie umalowany, a cały proces - sfilmowany. Jesteśmy pewne, że nigdy tego nie zapomni!

Na niecodzienny pomysł wpadła niejaka Bree Telon, która najwyraźniej postanowiła uczynić swojego ojca Eddiego nową "gwiazdą internetu". Podczas gdy mężczyzna z zaangażowaniem poświęcił się popołudniowej drzemce, córka postanowiła zająć się jego wyglądem i to w dosłownym sensie. Zrobiła mu kompletny makijaż, poczynając od brwi a na... brodzie kończąc, nagrywając efekty i dzieląc się nimi za pośrednictwem Twittera.

Źródło zdjęcia: screen z Twitter/Breevnnv

Na opatrzonym komentarzami filmiku widzimy, że Bree narysowała ojcu super-podkreślone brwi a'la Kim Kardashian, rozświetliła skórę twarzy i umalowała oczy. W trakcie nagrania radziła się internautów, pytając m.in. czy ich zdaniem powinna postawić na smokey eye czy może cut crease. W ruch poszły nawet sztuczne rzęsy! Trzeba przyznać, że dziewczyna zna się na rzeczy - aż szkoda, że Eddie przespał wszystkie te zabiegi...

Źródło zdjęcia: screen z Twitter/Breevnnv

Video szybko stało się viralem i nic dziwnego - szczerze mówiąc, jest po prostu przezabawne. Wielki finał to oczywiście przebudzenie "Śpiącej Królewny" (nieco utrudnione z powodu sztucznych rzęs) - mina mężczyzny, gdy półprzytomny widzi swój nowy, "podrasowany" wygląd w lustrze jest bezcenna ;) Zachęcamy do obejrzenia - bardzo poprawia humor!

Źródło zdjęcia: screen z Twitter/Breevnnv

Co sądzicie o tym makijażu? Odważyłybyście się zrobić coś takiego? ;)

Zobacz też: Tak dziwnego kosmetyku jeszcze nie widziałyśmy! Nakłada się go na...

Źródło zdjęcia głównego: screen z Twitter/Breevnnv

Polecamy wysoko oceniane rozświetlacze z KWC, ale raczej nie używajcie ich na swoich ojcach ;)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:27

Nasze propozycje