Poprzedni artykuł: Szukasz drogich gadżetów do makijażu? Wypróbuj... widelec (nie żartuje... Następny artykuł: Poznaj pięciu facetów, którzy… malują się lepiej od Ciebie :)

Efekt benzyny na powiece - idealny na karnawałową imprezę!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, makijaż na sylwestra
Koniec z prostą kreską na powiece! Dzięki temu makijażowi poczujesz się na karnawałowej imprezie jak gwiazda. Wiemy, jakimi kosmetykami go wykonać.

Na pewno masz cienie do powiek w swoim kosmetycznym kuferku, których nie potrafisz użyć do żadnego makijażu. Odkładasz na bok wszystkie zielenie, niebieskości oraz purpury i używasz tylko bezpiecznych kolorów. Znalazlyśmy tutorial, na którym wizażystka pokazała, że wcale nie musisz się bać zdecydowanych odcieni. Wystarczy je tylko ze sobą umiejętnie połączyć.

Źródło: Pinterest

Czy ten makijaż nie przypomina ci benzyny rozlanej na betonie? Cienie układają się w charakterystyczną tęczę. Jak taki efekt udało się osiągnąć wizażystce? Wszystko, czego potrzebujesz, to właśnie cienie do powiek, których nigdy nie używałaś. Kiedy je wreszcie połączysz, zaczniesz żałować, że nigdy wcześniej się nimi nie malowałaś:)

Zobacz także:Instagram pokochał makijaż… jednorożca! A my wiemy, jak go wykonać

Pamiętaj jednak, że nie ma efektownego makijażu bez dobrej bazy pod cienie. W przypadku gdy łączysz ze sobą kilka cieni, jest ona niezbędna, bo zapobiegnie ich rolowaniu. Pozostałe kroki możesz zobaczyć na wideo, które w dość prosty sposób pokazuje, jak zrobić makijaż oczu z efektem benzyny na powiekach.

Bazy pod cienie

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:45

Nasze propozycje