Poprzedni artykuł: 'Gdzie są moje brwi?' Zamówiła kosmetyk z Chin i gorzko tego pożałował... Następny artykuł: Cały makijaż jednym kosmetykiem! Ma najmodniejszy kolor wiosny i... od...

Fani chcieli zobaczyć Esmeraldę Godlewską bez makijażu. Teraz czują się oszukani

Makijaż,
,
, tagi: gwiazdy bez makijażu, siostry Godlewskie
Esmeralda Godlewska zawsze prezentuje mocny makijaż. Nic dziwnego, że fani zastanawiali się, jak wygląda bez niego. Celebrytka zgodziła się pokazać w wersji "saute", jednak fani poczuli się... oszukani?!

Siostry Godlewskie to bez wątpienia celebrytki, których "5 minut" przeciągnęło się już na 3 miesiące i nic nie zapowiada końca ich popularności. Oprócz wątpliwego talentu wokalnego, charakteryzują się one również m.in. ponętnym ciałem spod skalpela chirurga oraz intensywnym makijażem. Wiele osób zaczęło się więc zastanawiać, jak wyglądają siostry bez "sztucznych upiększaczy". Operacji plastycznych już nie można cofnąć, ale makijaż teoretycznie można zmyć. O to fani poprosili Esmeraldę i w końcu uległa ich namowom!

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda bez makijażu - tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was !:) dobrej nocki ja uciekam spać :) #nomakeup #naturalface #goodnight - czytamy w opisie zdjęcia, na którym celebrytka pozuje z charakterystycznym dziubkiem.

No i cóż, niektórzy fani poczuli się oszukani. Na zdjęciu Esmeralda nadal ma sztuczne rzęsy (ciężko od niej wymagać, aby się ich pozbywała specjalnie do zdjęcia), a jej brwi są mocno podkreślone. Wydaje się, że to makijaż permanentny i także nie można go usunąć. Niektórych również rozdrażniła czarna kreska na dolnej powiece, która również wydaje się dziełem wprawnej ręki, a nie natury.

Mamy również nieodparte wrażenie, że Esmeralda ma wykonturowane policzki. Niektórzy fani są nawet przekonani, że przed zamieszczeniem zdjęcia, poprawiła je w programie graficznym. Jak wiadomo, celebrytka nie boi się poprawek - przed publikacją mocno wyretuszowała nawet swoje zdjęcia z młodości. Nic zatem dziwnego, że komentarze pod postem "no make up" nie są zbyt pochlebne...

"Haha to niezłe bez makijażu na pierwszy rzut oka widać że majstrowałaś w photoshopie przy czole, zapomniałaś o zmarszczce mimicznej poza tym zrobione usta, brwi, permanentne rzęsy i wymodelowana twarz kwasami i różnymi innymi to to jest naturalność ?! XD "

"jedyne co tu bez makijażu to dolne rzesy .. mysli ze ludzie glupi sa i nie widza "

"Usta to sama chemia, oczy wymalowane, rzęsy doklejone, odcień skóry zmanipulowany programem do obrabiania grafiki..."

Co sądzicie o takim zdjęciu Esmeraldy "bez makijażu"?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 03:21

Zobacz także

Nasze propozycje