Poprzedni artykuł: Idealnie symetryczne brwi? Jest na to sposób! Skorzystaj z narzędzia,... Następny artykuł: Palety z cieniami do powiek warte każdej złotówki (zobaczcie odcień se...

Szukasz idealnego podkładu dla swojej karnacji? Z pomocą tej strony znajdziesz go w... 3 minuty

Makijaż, , tagi: tricki makijażowe, podkład
Dobranie odpowiedniego podkładu często bywa prawdziwą drogą przez mękę - zanim znajdziemy właściwy odcień często musimy odwiedzić szereg drogerii. Na szczęście istnieje pewna strona internetowa, która oferuje drogę na skróty.

Niewiele jest rzeczy, które irytują kobiety tak bardzo, jak podkład odcinający się od koloru szyi. Zwłaszcza, jeśli w sklepowym oświetleniu wydawał się być idealny... Znamy ten ból z własnego doświadczenia i przyznajemy, że znalezienie makijażowej "drugiej skóry" naprawdę bywa sporym wyzwaniem - zwłaszcza, jeśli nasza karnacja nie należy do najbardziej typowych. Tak się jednak składa, że we współczesnym świecie wielu rozwiązań dostarcza... Internet :)

Wszystkim miłośniczkom makijażu na pomoc przychodzi australijska strona internetowa o wiele mówiącej nazwie Findation.com. Na pierwszy rzut oka wygląda niepozornie - ot, mało atrakcyjna wizualnie wyszukiwarka. Nie należy jej jednak lekceważyć, bo to prawdziwa skarbnica danych o... podkładach. Jak z niej korzystać?

Źródło: screen ze strony Findation.com

Jest pewien warunek - musisz znać przynajmniej jeden podkład, który kiedykolwiek sprawdził się na Twojej skórze. To może być produkt, którego używałaś przed laty albo testowałaś w sklepie, ale np. pomimo właściwego odcienia wydał Ci się zbyt drogi i ostatecznie go nie kupiłaś. Wybierasz jego nazwę z bazy, wskazujesz odcień i klikasz na przycisk wyszukiwania.

Findation w kilka sekund wskaże Ci podkłady różnych marek w konkretnych odcieniach, które z dużym prawdopodobieństwem będą pasować do Twojej skóry. Sprawdziłyśmy to - baza produktów jest naprawdę obszerna i są tam także kosmetyki polskich marek :) Twórcy strony uwzględnili także kremy BB.

Za bardzo istotny uważamy fakt, że Findation.com to aktywny, wciąż rozwijany projekt - baza produktów jest na bieżąco aktualizowana. Naszym zdaniem taka makijażowa wyszukiwarka to strzał w dziesiątkę - strona bez wątpienia może bardzo ułatwić poszukiwania idealnego podkładu. A w sytuacji, gdy lubiany przez nasz produkt z jakiegoś powodu przestaje być dostępny lub wręcz zostaje wycofany ze sprzedaży, może okazać się prawdziwym wybawieniem, wskazując nam jego godnego zastępcę.

Znacie Findation.com? Uważacie, że może być przydatny? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz też: Kultowe podkłady z wyższej półki - oto 5 najlepszych z KWC!

zdjęcia: iStock

Zobacz wysoko oceniane podkłady z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:00

Nasze propozycje