Poprzedni artykuł: Co za zmiana! Ta kobieta stała się pewna siebie dzięki makijażowej met... Następny artykuł: Makijaż, który wytrzyma 25 godzin! Podkłady idealne na Sylwestra!

French manicure z... przezroczystą końcówką? To możliwe :)

Makijaż, , tagi: manicure, french manicure
French to dość klasyczne zdobienie paznokci i rzadko która kobieta decyduje się na eksperymentowanie z białą końcówką. Ale ta propozycja z pewnością zawróci Wam w głowach tak samo, jak nam :).

Z taką wariacją na temat białej kreski jeszcze się nie spotkałyśmy. Ale musimy przyznać, że naprawdę przypadła nam do gustu. Może i jest odrobinę ekstrawagancka, jednak to czyni ją wyjątkową. Wkrada się też tutaj odrobina nagości, przezroczystości, które według Madeline Poole, Global Color Ambasador Sally Hansen, będą królowały w nadchodzącym sezonie.

Zobacz także:Falowany wzór negative space, to coś, czego nie możesz przegapić

Wykonanie prześwitującej końcówki w przypadku tego zdobienia, jest możliwe wyłącznie na formie. Możesz przedłużyć paznokcie żelem lub hybrydowym lakierem budującym. Po nadlaniu odpowiedniej ilości produktu, należy go odpowiednio utwardzić pod lampą, a następnie wypiłować, aby nadać wybrany kształt.

Przezroczysta końcówka to efekt precyzji, gdyż kolorowym lakierem pokrywamy wyłącznie naturalną płytkę paznokcia. Część malowaną kończymy oczywiście charakterystycznym półksiężycem. Aby dokładnie go wyrysować, możesz użyć cienkiego pędzelka, którym uda Ci się poprowadzić równą linię. Dla uzyskania bardziej spektakularnego efektu, wykorzystaj inny niż biały kolor lakieru. Jeśli masz ochotę, pokryj go dodatkowo metalicznym pyłkiem lub „syrenką”. Całość pomaluj top coatem, a następnie utrwal pod lampą. 

Źródło: Pinterest

Spróbujecie?

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/316870523767965683

Zapisz

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 08:08

Nasze propozycje