Poprzedni artykuł: Zrób zakupy jak gwiazda! Następny artykuł: Ogrom cierpienia i blizny na całe życie - tak skończył się dla niej źl...

French manicure zmienia się w… funky french!

Makijaż,
,
, tagi: manicure, sally hansen
Pożegnajcie białe końcówki paznokci. Teraz rządzi zupełnie nowy trend w manicure.

Francuski manicure wydaje się ponadczasowy i stanowi niekwestionowane źródło inspiracji. Nic zatem dziwnego, że doczekał się również wielu modyfikacji. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszyło się m.in. odwrócenie kolorów, a także zabawa nimi.

Polecamy: Zmywacz do paznokci w... płatkach. Działa cuda? Sprawdziłyśmy to ;)

Jedną z ciekawych propozycji jest zabawa z malowaniem końcówek paznokci nie jednym kolorem, a… dwoma! To właśnie taką propozycję ostatnio zaprezentowała m.in. stylistka paznokci Madaline Poole, która współpracuje z marką Sally Hansen. Według niej doskonałym rozwiązaniem jest połączenie m.in. koloru jasnoróżowego z purpurowym. Ten trend nazwano Funky French.

Polecamy:  Krem BB, podkład teraz nakładamy na... paznokcie?

Funky French- dlaczego warto wykonać ten manicure?

Jest to przede wszystkim prosta forma eksperymentu z malowaniem paznokci, którą może odtworzyć prawie każda z nas samodzielnie. Pozwala nam to również na dowolną kombinację barw. W naszej galerii znajdziecie kilka pomysłów na stworzenie dwukolorowego manicure inspirowanego frenchem. Wygląda on klasycznie, a jednocześnie umożliwia zabawę kolorem i wyrażenie siebie. Wystarczy mieć dwa kolory lakierów do paznokci i to właśnie z ich pomocą namalować linie na końcu płytki. Jeżeli zależy wam na uzyskaniu cienkich linii, sięgnijcie po lakiery z cienkimi pędzelkami, stworzone właśnie do wykonywania zdobień.

Skusicie się na taki manicure? A może już go nosicie? Pochwalcie się swoimi paznokciami w Lookach Wizażanek:)

Oto najlepsze odżywki do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 23:37

Nasze propozycje