Poprzedni artykuł: Wytrzymuje kilka godzin i nie wysusza ust! Teraz ta matowa szminka kos... Następny artykuł: Wcale nie podkład i nie korektor. Znamy łatwiejszy sposób na zakrycie...

GetLooky – zamów sprawdzoną manicurzystkę do siebie do domu!

Makijaż,
,
, tagi: manicure
Lubisz mieć piękny pedicure i manicure, ale nie masz czasu iść do kosmetyczki? Teraz profesjonalistka może przyjechać do Ciebie!

Czy masz zawsze zrobiony manicure i pedicure? Nie?... A dlaczego? Nie masz czasu? Nie znasz żadnej polecanej kosmetyczki? Nie masz z kim zostawić dziecka? O 21 wszystkie salony są zamknięte?

Od dziś wszystkie te przeszkody nie istnieją! Poznaj serwis GetLooky – miejsce w internecie, gdzie wybierasz, datę, zabieg i miejsce usługi, a wybrana i sprawdzona kosmetyczka przyjeżdża do Ciebie! Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza! Możesz zamówić zabieg nawet za godzinę. 

Dla nas opinie klientek są bardzo ważne, dlatego po każdej wizycie wystawiasz ocenę – mówi Ania Markowska - Kejler, jedna z założycielek GetLooky. – Dodatkowo nasz serwis jest też atrakcyjnym miejscem pracy dla mobilnych kosmetyczek – zdecydowana większość ceny za usługę zostaje w kieszeni manicurzystki, zupełnie inaczej niż w tradycyjnym salonie kosmetycznym.

getLooky - manicure i pedicure w domu

W tym momencie GetLooky działa na terenie Mokotowa, Ursynowa i Żoliborza! Oferuje zabiegi manicure i pedicure, w tym hybrydę, a już niedługo w ofercie pojawi się makijaż i usługi fryzjerskie oraz nowe dzielnice. Chcesz mieć zawsze piękne paznokcie? Zamów zabieg GetLooky już dziś! Dziewczyny - bądźcie sprytne i korzystajcie z GetLooky!

www.getlooky.pl
https://www.facebook.com/getlookypl/
https://www.instagram.com/getlookypl/

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 21:54

Nasze propozycje