Poprzedni artykuł: 5 podstawowych kształtów pędzli dla początkujących Następny artykuł: TREND: cushion, czyli podkład w poduszce. Warto sięgać po takie produk...

Gwiazdy bez makijażu

Ich zdjęcia gwiazd bez makijażu zbierają po kilkadziesiąt, a niekiedy nawet po kilkaset tysięcy lajków. Osaczone przez paparazzich aktorki i modelki wychodzą naprzeciw zainteresowaniu swoich fanów i uprzedzając fakty, coraz chętniej dokumentują swoje życie codzienne. Wśród postów nietrudno dostrzec rosnącą liczbę selfie bez makijażu.

Widok ich fotografii bez makijażu, po licznych stylizacjach scenicznych, wizytach na czerwonym dywanie czy profesjonalnych sesjach zdjęciowych, potrafi zadziałać orzeźwiająco. Okazuje się bowiem, że te aktorki, piosenkarki i modelki, którym niejedna kobieta tak bardzo zazdrości urody, niewiele się od nas różnią. Rzęsy bez tuszu są ledwo widoczne, usta znacznie węższe niż na czerwonym dywanie, cera upstrzona piegami, a skóra pod oczami – spuchnięta.

Selfie bez makijażu to już stały element ich obecności na Instagramie. Choć większość gwiazd nadal ucieka się do retuszu czy chociaż stosowania sprzyjających im filtrów, modelki i aktorki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że za pomocą zwyczajnych, codziennych zdjęć zjednują sobie fanów i chronią się przed zainteresowaniem niechcianych paparazzich. W ostateczności nikt nie jest w stanie udawać kogoś, kim nie jest przez całą dobę.
Zobaczcie, które z gwiazd opublikowały zdjęcia bez makijażu w ostatnich tygodniach. Zauważyłyście, że często do takich fotografii ustawiają się wspólnie ze swoimi pupilami?

Fot. Instagram

Czytaj też: Top 10. Najpiękniejsze modelki plus size

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 maja 2018, 10:29

Nasze propozycje