Poprzedni artykuł: To najmodniejszy makijaż ślubny według Pinteresta! Ważny jest tylko je... Następny artykuł: Aż 25 tysięcy kobiet czeka w kolejce, by kupić ten podkład! Dlaczego j...

5 kwietnia to Światowy Dzień bez Makijażu! Jak wyglądają Socha, Lewandowska i inne gwiazdy zanim się umalują?

Makijaż,
,
, tagi: Doda, Joanna Horodyńska, bez makijażu, Marina Łuczenko Szczęsna
Czy gwiazdy pozbawione warstwy kosmetyków wyglądają tak samo idealnie? W Światowy Dzień bez Makijażu podglądamy, która gwiazda może sobie pozwolić na taki look, a której nie poznalibyśmy na ulicy...

Jak gwiazdy wyglądają bez makijażu?  Nienaganna, promienna cera, piękny makijaż oczu i ust, które prezentują w sesjach zdjęciowych oraz na galach potrafią wpędzić w kompleksy, lecz co się dzieje, kiedy wracają do domów? Gdy zetrą już podkład i tusz? Sprawdziłyśmy to przy okazji Dnia bez Makijażu, który przypada właśnie dzisiaj. Świętujecie? 

Polecamy:  7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Jak wygląda Joanna Horodyńska, Doda, Anna Karczmarczyk, Anna Lewandowska, czy Małgorzata Rozenek-Majdan, kiedy pozwalają sobie na dzień bez make upu? Która z nich czaruje swoją naturalnością, a której z nich nie rozpoznalibyście na ulicy? 

Przyznajemy, że w przypadku niektórych sław widać, jak wiele warstw makijażu musi pokrywać ich skórę, kiedy pokazują się na wydarzeniach medialnych.  One też mają przebarwienia, sińce pod oczami. Niektóre jednak mają naprawdę idealną skórę i pozwalać na wychodzenie z domu nawet bez podkładu. 

Polecamy:  Jaki jest ulubiony makijaż Lewandowskiej? Ania zdradziła też, którą wielką gwiazdą inspiruje swię w make- upie!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd bez makijażu. Tak, to nie żart. Sprawdźcie, czy podobnie jak my, w niektórych przypadkach będziecie przecierać oczy ze zdziwienia:)

Pamiętajcie jednak, że o ile dobrze wykonany makijaż naprawdę dodaje nam urody, o tyle należy go zmyć od razu po przyjściu do domu, aby skóra mogła oddychać i regenerować się bez przeszkód, a najlepiej z pomocą odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Zobaczcie np.: Te kosmetyki zawierają prawdziwy "eliksir młodości"! Co to za cudowny składnik?

Oto delikatne kremy BB, które sprawdzą się szczególnie wiosną:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2018, 22:08

Nasze propozycje