Poprzedni artykuł: Puder matujący, a może cienie nude... Jakie kosmetyki marki Catrice wa... Następny artykuł: Makijaż w stylu femme fatale, który zawróci mężczyznom w głowach! Zoba...

Mat czy błysk? Katarzyna Zielińska i Weronika Książkiewicz w bordowych szminkach. Która wygląda lepiej?

Makijaż,
,
, tagi: pomadka do ust, Katarzyna Zielińska, Weronika Książkiewicz
Gwiazdy pokochały ciemne, wyraziste pomadki. Takie kolory podkreślają urodę i zdecydowanie wyróżniają się na tle zarówno jasnej, jak i opalonej cery.

Prezentacja najnowszych linii ubrań to dla wielu gwiazd okazja do „pokazania się”. Tym razem duże poruszenie wywołał urodzinowy pokaz mody TOMAOTOMO, który odbył się w warszawskim Muzeum Etnografii. Marka obchodziła swoje pięciolecie, a kolekcja otrzymała nazwę Baroq&Roll.

Nie mogłyśmy przejść obojętnie obok tego, jak zaprezentowały się Katarzyna Zielińska oraz Weronika Książkiewicz. Obie aktorki miały perfekcyjnie wykonany makijaż i postawiły na kolor pomadki, który króluje tej jesieni, czyli bordo. Wybrały jednak zupełnie inne wykończenie.

Zielińska wykorzystała błyszczący kosmetyk – lakier do ust lub też błyszczyk. Musimy przyznać, że świetnie korespondowało to z rudym kolorem włosów aktorki. Książkiewicz wolała jednak matową pomadkę w sztyfcie lub płynie.

Pozostała część ich makijażu została wykonana bardzo delikatnie. Oczy nie powinny konkurować z mocnym kolorem na ustach. Delikatnie przydymione smokey eye lub zwykła jaskółka doskonale będą komponować się z ciemnymi odcieniami pomadek.

A oprócz Kasi Zielińskiej oraz Weroniki Książkiewicz kilka innych aktorek zdecydowało się na tak mocny akcent w makijażu. Sprawdźcie w naszej galerii, która z pań zdecydowała się na tak odważny krok. 

zdjęcia: ONS

Polecany film

Katarzyna Zielińska o dziecku


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 maja 2017, 02:15

Nasze propozycje