Poprzedni artykuł: Szukasz idealnej maskary? Spójrz na jej... szczoteczkę! Podpowiadamy,... Następny artykuł: Odstające skórki, przesuszone plamy, pękająca skóra, ból... Zobaczcie...

Jak idealnie rozprowadzić podkład? Wcale nie potrzebujesz do tego gąbeczki, ale...

Makijaż,
,
, tagi: makijaż blogerek
Ta niecodzienna metoda nakładania podkładu na twarz naprawdę działa! Kolor skóry jest idealnie wyrównany i znikają wszelkie przebarwienia. Ta vlogerka pokazuje, że nawet biurowe rzeczy można wykorzystać w wykonywaniu makijażu.

Juliana Leme opublikowała na swoim Instagramie wideo, które w zawrotnym tempie stało się bardzo popularne. Jej profil obserwuje już prawie 53 tysiące osób, a sam filmik instruktażowy miał aż pół miliona wyświetleń. Dziewczyna wykonuje normalny makijaż, ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero wtedy, kiedy postanawia go wykończyć taśmą klejącą.

Leme nawija ją klejącą stronę na dłoń i po wykonaniu kilku warstw, ściąga z palców. Następnie macza taśmę w podkładzie, a następnie aplikuje go na twarz.

Osoby, które obserwują profil dziewczyny nie do końca były przychylne jej sposobowi nakładania podkładu. Pod filmem pisali, że Leme wygląda niepoważnie i że skoro jest w stanie kupić taśmę tylko po to, aby zaaplikować nią kosmetyk, to taką samą drogę może pokonać do drogerii, gdzie kupi gąbkę. W komentarzach pojawiły się również głosy, że ta metoda nie jest do końca bezpieczna, bo przecież taśma klejąca zawiera substancje chemiczne, które mogą prowadzić do powstawania wyprysków.

Ale niektórzy byli pozytywnie zaskoczeni metodą i w miły sposób wypowiadały się na temat triku Juliany.

Boże, jaki piękny makijaż. Ciągle mnie inspirujesz!

Piękny makijaż! A najlepsze jest to, że nie trzeba wydawać pieniędzy.

To nawet lepsze niż używanie silikonowej gąbeczki, muszę spróbować

A Wy, przetestujecie trik z taśmą klejącą? ;)

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BP22v0ejPuc

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:53

Nasze propozycje