Poprzedni artykuł: Te trendy w makijażu brwi rządziły w 2017 roku. Chcemy o nich szybko z... Następny artykuł: Kobieta wysłała męża po lakier do paznokci i... Ta historia jest hitem...

Niewiarygodna siła makijażu - bez kosmetyków ta dziewczyna jest nie do rozpoznania

Makijaż,
,
, tagi: metamorfoza makijaż, bez makijażu, viral
19-latka pokazała na Instagramie, jak wygląda bez makijażu - fani nie mogli uwierzyć, że to ta sama dziewczyna.

Wszystkie wiemy, że makijaż zmienia kobietę, ale niektóre metamorfozynaprawdę szokujące. 19-letnia studentka z Dallas pokazała na Instagramie swoje "prawdziwe" oblicze i wywołała zamieszanie w internecie. Ludzie nie mogą uwierzyć, że to ta sama osoba.

Jak makijaż zmienia kobietę?

Victoria Katei na co dzień studiuje biologię i psychologię, jednak w wolnym czasie poświęca się swojej pasji, którą jest profesjonalny makijaż. 19-latka uwielbia eksperymentować z kolorowymi kosmetykami, a rezultatami chwali się na Instagramie. Przyzwyczajeni do jej perfekcyjnego wyglądu fani przeżyli ostatnio szok, gdy Victoria postanowiła pokazać im, jak wygląda w wersji sauté.

Źródło zdjęć: Instagram

Rzeczywiście, różnica jest uderzająca - pozbawiona podkładu, sztucznych rzęs i (prawdopodobnie) instagramowych filtrów dziewczyna na pierwszy rzut oka jest trudna do rozpoznania. Podobna publikacja bez wątpienia wymaga odwagi i dystansu do siebie, jednak użytkownicy zareagowali bardzo impulsywnie. Pod zdjęciem Victorii pojawiło się wiele jadowitych komentarzy; ktoś napisał jej, że "jest tak brzydka, że powinna się zabić".

Choć nieoczekiwana fala internetowego hejtu doprowadziła dziewczynę do łez, ostatecznie postanowiła stawić czoło krytyce. W odpowiedzi na negatywne komentarze Victoria napisała wprost: ci, którym nie podoba się jej wygląd, powinni przestać ją obserwować. Ona sama jest czymś więcej, niż "piękną buzią" - to nie wygląd sprawia, że człowiek jest wartościowy.

Całkowicie zgadzamy się z Victorią i gratulujemy odwagi - jej postawa zasługuje tylko na uznanie.

Przetestuj 1 ze 100 specjalnych zestawów startowych hi hybrid!

Zobacz też: Klasyczny manicure trwały jak hybrydowy? Z tym lakierem za mniej niż 10 zł to możliwe!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane podkłady z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 18:24

Nasze propozycje