Poprzedni artykuł: Test redakcji! Ta matowa szminka "przetrwała" obiad, nie wysusza usta... Następny artykuł: Szukasz idealnego podkładu dla swojej karnacji? Z pomocą tej strony zn...

Idealnie symetryczne brwi? Jest na to sposób! Skorzystaj z narzędzia, które ma twój... facet!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż brwi
Vlogerka, Huda Kattan podpowiada, jak sprawić, aby brwi były równe! Ten "gadżet" jest niesamowity ;)

Uwielbiamy obserwować krótkie filmiki poradnikowe, które znajdujemy na Instagramie. Niektóre triki naprawdę mocno ułatwiają życie, a nawet jeżeli nie zechcemy ich przetestować w trybie natychmiastowym, warto o nich pamiętać.

Zobaczcie także:  Hity z KWC: 8 najlepszych kosmetyków do brwi

Choć o makijażu brwi mówi się sporo, to wiele z nas nadal ma problem z ich malowaniem i oczywiście regulowaniem. Zawsze jedna brew wydaje się lepsza/gorsza od drugiej. Poprawki często prowadzą do karykaturalnego wyglądu.

Vlogerka, Huda Kattan podpowiada, jak sprawić aby brwi były symetryczne. Okazuje się, że pomocny może się okazać sprzęt, który mężczyźni często posiadają w swoich skrzynkach z narzędziami. Chodzi dokładnie o... suwmiarkę.

Z pomocą tego przyrządu mierzy m.in. długość swoich brwi oraz odległość między nimi. Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce. 

Czasem najprostsze rozwiązania wydają się genialne. Pytanie tylko, czy faceci będą zadowoleni z tego, że sprzęt znika im ze skrzynek;)

Zobaczcie także:  Makijaż "peel off"? Makijażowa propozycja z Korei

Foto: Pinterest/pin/148829962666373887/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:37

Nasze propozycje