Poprzedni artykuł: Perfekcyjny manicure bez zalanych skórek? Wypróbuj ten prosty trik Następny artykuł: Ten makijaż spodoba się dziewczynom, które mają problem z łzawiącymi o...

Kreska eyelinerem zmienia swoje miejsce! Zobaczcie, gdzie teraz będziemy ją malowały

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, eyeliner, kreski eyelinerem
Kreska poprowadzona zaraz przy linii rzęs odejdzie w zapomnienie? Zobaczcie trend, w którym kreska na powiekach jest dużo wyżej od tej, do której się przyzwyczaiłyśmy.

Kreska namalowana eyelinerem to jeden z ulubionych makijaży, który króluje na powiekach kobiet od lat, żeby nie powiedzieć, że od wieków:) Najbardziej klasyczna jest ta w czarnym kolorze, namalowana idealnie przy linii rzęs, lekko wyciągnięta ku górze przy zewnętrznej stronie oka. 

Makijaż oczu kolorowym eyelinerem

Osoby, które lubią eksperymentować z makijażem często bawią się kolorami eyelinerów tworząc nimi jedną kreskę na powiekach albo nawet kilka. Niektóre kuszą się o tworzenie wzorów. Ostatnio coraz bardziej popularny staje się również kropkowany makijaż powiek. Jeden z artystów pokusił się jednak o przesunięcie kreski wykonanej eyelinerem. Wykonał ją ok 5 milimetrów nad linią rzęs. To właśnie ona wyznaczała też fragment, który następnie zostaje pokryty cieniami do powiek. 

Jak narysować uniesioną kreskę eyelinerem?

Wielu kobietom dużo trudności sprawia narysowanie równej kreski eyelinerem przy linii rzęs, a co dopiero mówiąc o takiej, która w całości unosi się w powietrzu. Z pomocą przychodzi tak jak w przypadku jaskółki - taśma klejąca. Wystarczy ją przykleić na górnej powiece tak, aby jej krawędź sięgała ok. 3-5 mm nad linię rzęs, a potem odrysować od niej kreskę. Kolor eyelinera może być dowolny. 

Zobaczcie, jaki efekt dzięki temu możemy uzyskać. 

Czy któraś z was skusi się na tego typu makijaż? Ma on jedną, zdecydowaną wadę - nie pasuje osobom borykającym się z opadającą powieką... Kreska po prostu nie będzie widoczna. 

Polecamy:  Test redakcji: pomadka zmieniająca kolor od Bell. W opakowaniu jest niebieska, a na ustach...

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Oto eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 18:52

Nasze propozycje