Poprzedni artykuł: Nie wysuszają ust i wytrzymują ponad 8 godzin! Oto matowe szminki za m... Następny artykuł: Twój manicure jeszcze nigdy nie prezentował się tak dobrze. Wystarczy,...

Ten najnowszy trend makijażowy skutecznie powiększy twoje usta, ale wygląda... przerażająco!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, trendy jesień-zima 2017/2018
Nie tak dawno Instagram opanował trend na falujące brwi. Teraz przeniósł się on na... usta! Zastanawiacie się, jak wygląda i czy naprawdę można go wcielić w życie? Tylko zobaczcie te zdjęcia.

Jak powiększyć usta za pomocą makijażu? Oczywiście należy unikać ciemnych szminek i błyszczyków na rzecz tych jasnych, najlepiej powiększających usta. Najlepiej je aplikować też jedynie na środek ust, aby wyglądały na bardziej pełne. Pomoże również nałożenie rozświetlacza na łuk Kupidyna i pod dolną wargą.

Polecamy:  Nie wysuszają ust i wytrzymują ponad 8 godzin! Oto matowe szminki za mniej niż 20 zł

Jednak kobiety na Instagramie poszły o krok dalej i teraz malują na ustach... fale! Oczywiście wyraźnie wykraczając poza linie warg.

Falujące usta - hit na Instagramie

Cóż, nie jesteśmy przekonane, czy ten trend warto wcielać w życie, jednak wszystko zależy od jego wykonania. Może on wyglądać karykaturalnie, ale też artystycznie.
Blogerki urodowe poniesione na fali nieregularnych brwi (Zobaczcie:  To najdziwniejszy trend w malowaniu brwi? Teraz ma przypominać fale), pokusiły się na fale również na ustach. Niektóre do stworzenia tego modnego makijażu ust używają Photoshopa, przez co niektórym na ich widok przychodzi na myśl scena z horroru. Jednak te makijażystki, które wykonują go za pomocą kosmetyków, tworzą całkiem ciekawe kombinacje.
W naszej galerii znajdziecie kilka przykładów.

Polecamy:  Ten korektor potrafi zakryć nawet tatuaż! O jaki kosmetyk chodzi?

Jeżeli tak jak my, nie jesteście przekonane do tego nowego trendu, to naszym zdaniem zdecydowanie warto go wcielić w życie dopiero w Halloween:)

Jeśli chcecie się pochwalić swoimi makijażami, to pokażcie nam je w Lookach Wizażanek w KWC. 

Oto najlepsze błyszczyki polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 15:36

Nasze propozycje