Poprzedni artykuł: Joanna Horodyńska, Doda… Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre... Następny artykuł: Nie różowy, nie szary, nie zielony... To właśnie TEN kolor będzie rząd...

Uwierzycie, że na tych zdjęciach jest ta sama 87-letnia starsza pani?

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, viral
Babcie kochamy za to, że po prostu są. Na emeryturze, często zajęte wnukami, zapominają o makijażu na długie lata. Zobaczcie, jak może wyglądać odmłodzona starsza pani;)

Już nie raz mieliśmy okazję podziwiać niesamowitą siłę makijażu. Dobrze dobrane kosmetyki mogą odmłodzić nawet o kilka lat.

Tak też było w przypadku 87-letniej babci. Koleżanka jej wnuczka, Kristýna Puková postanowiła jej wykonać makijaż. Oprócz wygładzenia twarzy, nie zabrakło w nim również sztucznych rzęs, makijażu brwi, oczu, bronzera i delikatnego podkreślenia ust. Efekt końcowy chyba przeszedł wyobrażenia wszystkich. Babcia została wyraźnie odmłodzona i nadano jej wygląd prawdziwej gwiazdy.

Zobaczcie także:  Wyciąga kosmetyki ze śmieci, a później ich używa. Vlogerka szokuje swoim zachowaniem...

Dodatkowo ułożono jej pięknie siwe włosy stosując wałki, czego efektem były delikatne fale.

Kobieta nie mogła uwierzyć w swoją metamorfozę. Na co dzień bowiem nie korzysta z kosmetyków kolorowych. Zastanawiała się, czy jej makijaż wytrzyma do rana, ponieważ chciała się tak pokazać swoim sąsiadkom, co nas wcale nie dziwi;)

Ten materiał miło nam się ogląda, ponieważ oprócz metamorfozy, cieszy także widok uśmiechniętej babci, ale jest w nim coś jeszcze. Spójrzcie na swoje babcie i zastanówcie się, czy aby podobna wizyta u wizażystki nie ucieszy także ich. W końcu pomimo wieku, wiele z nich lubi czuć się kobieco, a nie być postrzeganą tylko przez pryzmat seniorki:)

Polecamy także:  Joanna Horodyńska, Doda... Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre aż trudno rozpoznać...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:25

Nasze propozycje