Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja kosmetyków Bell w Biedronce. Zakochacie się! Następny artykuł: Podkład marki Rihanny działa cuda. Blogerka pokazała, ile potrafi zama...

Ludzie mówią, że bez makijażu wygląda jak zombie. Co (świetnie) ukrywa?

Makijaż,
,
, tagi: trądzik, zaczerwienienie twarzy
Makijażystka Bronya Humphreys postanowiła pokazać swoją "prawdziwą" twarz na Instagramie. Internauci są zachwyceni - jej odwagą i talentem do maskowania defektów.

Pasjonatka makijażu Bronya Humphreys ma ponad 64 tys. obserwatorów na Instagramie. Jest znana głównie z tego, że przykłada niebywałą uwagę do makijażu oczu. Często tworzy na powiekach małe dzieła sztuki. Jednak jakiś czas temu postanowiła "zdjąć" makijaż, aby uświadomić swoich fanów o problemie, z którym się zmaga. Dziewczyna cierpi na egzemę.

Polecamy:  Ta maseczka idealnie sprawdza się pod makijaż! kosztuje... 1,29 zł

Makijażystka pokazuje twarz z egzemą

Okazuje się, że Humphreys na co dzień boryka się z wypryskami i zaczerwieniami. W wypowiedzi dla Yahoo zdradziła, że stan jej skóry dodatkowo pogorszył się po urodzeniu dziecka, ale nie chce tego ukrywać i to dlatego zdecydowała się pokazać swoją cerę na Instagramie. Kiedy stany zapalne są szczególnie zaognione, nie może nakładać makijażu i stosuje jedynie krem nawilżający. 

Polecamy:  Genialny produkt na zaskórniki? Zdjęcia przed i po obiecują dużo

W ostatnim kryzysowym momencie przeszła kurację sterydami, a jej cera uległa wyraźnej poprawie. Jednak apel Brony nadal pozostaje aktualny. Podkreśla, że nauczyła się traktować swoje wypryski i zaczerwieniania jako część siebie i chce innych zachęcić do tego samego. Dawniej nienawidziła swojego wglądu, ale teraz pogodziła się z tą przypadłością. 

W podpisie do jednego ze zdjęć zdradziła, że nie ominął jej hejt. Internauci zarzucali jej, że kiedy nosi makijaż, to po prostu kłamie, ukrywając stan swojej skóry. Z kolei pod "naturalnymi" zdjęciami znajdowała komentarze, że przypomina zombie. Pytali też, czy to zaraźliwe albo czy jest ofiarą... przemocy domowej.

Polecamy:  To najlepszy kosmetyk na gładką skórę - butelka sprzedaje się co 16 sekund

Na szczęście nie brakuje kobiet, które twierdzą, że Bronya zainspirowała je swoim przesłaniem.

To jest piękne widzieć kogoś, kto zmaga się z takim samym stanem skóry, który przyprawia o ból i frustrację czy poczucie braku kontroli, i przekształca je w coś tak pięknego - czytamy w komentarzu. 

Co sądzicie o tej makijażystce? Powinna pokazywać swoją prawdziwą twarz z egzemą? A może zgadzacie się z zarzutami, że nie powinna ukrywać skóry pod makijażem?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 18:56

Nasze propozycje