Poprzedni artykuł: Szczuplejszy nos bez... skalpela? Powinnaś poznać tę sztuczkę Następny artykuł: 6 godzin na ustach bez poprawiania! Ta czerwona, matowa szminka za 14...

Makijażowe sztuczki, które zakryją opadającą powiekę. To takie proste!

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu
Odbijający się na powiece tusz do rzęs, rozmazana kreska, rolujące się cienie do powiek... Opadająca powieka to niełatwy rywal w makijażowej bitwie. Ale pokonanie go wcale nie jest trudne! :)

Opadająca powieka sprawia, że spojrzenie wygląda na smutne i zmęczone. Niestety nie ma nieinwazyjnych metod, które trwale zniwelują ten problem. Możesz jednak codziennie zrobić coś, dzięki czemu go zakamuflujesz. Wystarczy kilka makijażowych sztuczek.

Większość z nich na pewno znasz, ale być może do tej pory nie wiedziałaś jak je wykorzystać lub robiłaś to źle. Efekt wychodził mizerny i wcale nie spełniał Twoich oczekiwań. Dodatkowo traciłaś tylko czas, bo musiałaś zaczynać wszystko od nowa. 

Zobacz także: Trend #coppershadow robi wrażenie. Jak wykonać taki makijaż?

Pamiętaj, aby testom nie poświęcać czasu rano, kiedy spieszyć się do pracy. Usiądź nad tymi wskazówkami w dzień wolny. Wtedy nie będziesz czuć na sobie presji czasu i spokojnie wykonasz makijaż. Jesteśmy przekonane, że ukrycie opadającej powieki będzie dla Ciebie wtedy dziecinnie proste.

Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak w łatwy sposób odświeżysz spojrzenie i sprawisz, że wreszcie nie będzie wyglądało na zmęczone. 

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/195906652514640227

Tymi cieniami wykonasz perfekcyjny makijaż

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lipca 2018, 23:23

Nasze propozycje