Poprzedni artykuł: Poczuj DanceFlow z nową kolekcją lakierów hybrydowych od Semilac Następny artykuł: To jej pierwszy makijaż w życiu! Efekt? Aż trudno uwierzyć, że to ta s...

Ta makijażystka umie zakryć nawet najgorszy trądzik! Zobaczcie te niezwykłe metamorfozy

Makijaż,
,
, tagi: trądzik
Kiedy na twarzy pojawiają się wypryski, macie ochotę zakryć się kołdrą i nie wychodzić z łóżka? Oooo nie! Zobaczcie, jak sobie z tym problemem radzi jedna z makijażystek.

Goar Avetisyan ma dopiero 23 lata, a już jest utalentowaną makijażystką. Ona daje kobietom nowe, lepsze życie dzięki zakamuflowaniu ich niedoskonałości. Niesamowite metamorfozy publikuje na swoim Instagramie. Nas szczególnie urzekły makijaże kobiet, które na co dzień borykają się z wypryskami i przebarwieniami.

Używa mocno kryjących podkładów oraz kosmetyków do konturowania. W Polsce największym zainteresowaniem wśród mocno kryjących podkładów cieszą się takie, jak: Estee Lauder Double Wear, płynny podkład od Catrice, czy Vichy Dermablend. Makijażystka bardzo skupia się także na oczach. W każdym z wybranych przez nas makijażu widać, że zastosowała m.in. sztuczne rzęsy, które skutecznie odwracają uwagę od ewentualnych niedoskonałości skóry. Nieodłącznym elementem są także doskonale podkreślone brwi. Co ważne, zazwyczaj wybiera delikatne kolory szminek.

Efekt końcowy uzupełnia oczywiście także zjawiskowa fryzura. Zobaczcie te niesamowite metamorfozy.

Polecamy także:  Jak chronić swój BeautyBlender przed brudem i bakteriami? Zobaczcie ten gadżet!

Foto: Instagram

Oto produkty na trądzik polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:23

Nasze propozycje