Poprzedni artykuł: Pokochałyśmy ten trend w makijażu:) Zobaczcie, jak się malować w kolor... Następny artykuł: Matują, ale nie wysuszają! A do tego nie zatykają porów. Wiemy, jaki p...

Jak ze szminki zrobić błyszczyk? To możliwe!

Makijaż,
,
, tagi: błyszczyk, szminka, triki makijażowe
Czy zdarzyło się Wam, że szminka, której kolor Was urzekł, po zakupie okazała się zbyt twarda i niewygodna w aplikacji? Wiemy, jak rozwiązać ten problem.

Czasem wprost nie możemy się napatrzeć na szminki. Na pewno i Wy macie takie kolory, o których marzycie, szczególnie od pierwszego zobaczenia na stronach internetowych. Jednak po zakupie nie zawsze ich konsystencja odpowiada naszym oczekiwaniom. Zdarza się, że szminka jest niezwykle twarda i ciężko ją rozprowadzić na ustach.

Zobaczcie także:  5 świątecznych palet cieni do powiek- chcemy je wszystkie

Czasem po prostu mamy dość stałej konsystencji i marzymy o skorzystaniu z błyszczyku. Bywa też, że mamy ochotę znaleźć jeden, nietuzinkowy kolor, który uzyskamy jedynie po zmieszaniu ze sobą kilku kosmetyków.

Okazuje się, że rozwiązanie tych wszystkich problemów leży w jednym triku. Blogerka Zohra, znana na Instagramie jako zobeauty pokazała, jak łatwo zamienić szminkę w błyszczyk. Wystarczyła jej do tego szminka, podkład, strzykawka i pojemnik. 

Jeżeli chcecie, żeby Wasz błyszczyk był jedyny i niepowtarzalny, wystarczy zmieszać fragmenty kilku szminek. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które lubią bawić się makijażem. 

Zobaczcie także:  6 godzin na ustach bez poprawiania! Ta czerwona, matowa szminka za 14 złotych to hit redakcji

Foto: iStock

Oto sprawdzone szminki w naszym KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje