Poprzedni artykuł: Perfekcyjne kolory, świetna trwałość i pigmentacja - ta paleta cieni d... Następny artykuł: Już nie tylko w Rossmanie. Sprawdźcie, gdzie na Was czeka aż -50% na k...

Ten supermodny makijaż pozwoli ci ukryć szarą i zmęczoną skórę

Makijaż,
,
, tagi: makijaż rozświetlający, rozświetlacz
Makijażystka gwiazd, Agnieszka Chełmońska zdradziła nam, jak łatwo wykonać makijaż rozświetlający twarz, dzięki czemu będzie wyglądała świeżo.

Jak zrobić rozświetlający makijaż? Nie chodzi jedynie o podkreślenie kości policzkowych. Rozświetlone mogą być również powieki i usta. Wydaje się wam, że połączenie błysku na tych wszystkich partiach twarzy jest zbyt ekstrawaganckie? Nic bardziej mylnego. Sami się przekonacie, kiedy zobaczycie makijaż rozświetlający wykonany przez makijażystkę gwiazd, Agnieszkę Chełmońską, która ukończyła z wyróżnieniem wydział malarstwa oraz fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wizaż i stylizacje fryzur w Międzynarodowej Akademii Laurel.

Polecamy:  Perfekcyjne kolory, świetna trwałość i pigmentacja - ta paleta cieni do powiek to HIT WIZAŻANEK

Jakich kosmetyków użyć do makijażu rozświetlającego? 

Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, nie może zabraknąć rozświetlacza, którego nie aplikujemy jedynie na kości policzkowe, ale również na nos i usta. Dlaczego? Odpowiedź czeka na was w naszej galerii, gdzie Agnieszka Chełmońska pokazuje, jak krok po kroku wykonać makijaż rozświetlający. Podpowiada również, jakich kosmetyków warto użyć. 

Polecamy:  Pokochały go Amerykanki, a teraz jest dostępny w Polsce. Ten podkład z drogerii to nowy hit?

Zastanawiacie się, jaki makijaż oczu wybrać do tak podkreślonej twarzy? On też może błyszczeć! Podobnie zresztą jak makijaż ust. Tylko zobaczcie ten efekt. 

Może nie dla wszystkich jest to makijaż na co dzień, ale na pewno sprawdzi się na ważne uroczystości, jak np. na ślub. 

Makijaż: Agnieszka Chełmońska/ www.chelmonska.com
Modelka: Patrycja Maliszewska

Oto rozświetlacze polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 września 2018, 20:28

Nasze propozycje