Poprzedni artykuł: Promocja -40 proc. w Hebe! Wybrałyśmy dla was korektory do twarzy - ju... Następny artykuł: Te róże do policzków podbiły nasze serca! Ich cena zresztą też... W pr...

Brakuje ci słońca? Sięgnij po bronzer! Wybrałyśmy 7 najlepszych - nie zostawiają plam na twarzy :)

Makijaż,
,
, tagi: opalenizna, bronzer do twarzy, promocje kosmetyczne
Lekko opalona twarz zawsze wygląda młodziej i bardziej promiennie. Ale żeby osiągnąć taki efekt, wcale nie trzeba iść do solarium. Wystarczy użyć jednego kosmetyku!

Mowa oczywiście o bronzerze, który może mieć wykończenie matowe, satynowe lub odrobinę szampańskie. A takie znajdziecie obecnie w promocyjnej ofercie w drogerii Hebe. Do dziś wszystkie produkty do twarzy i paznokci kupicie tu za cenę aż o 40 procent niższą! My już znalazłyśmy swoich ulubieńców, bez których nie potrafimy się obejść. Ale nie zawsze łatwo nam się z nimi pracowało.

Jak używać bronzera?

Wiele kobiet uważa, że opalanie twarzy za pomocą bronzera jest trudne. Dlatego na początku popełniamy sporo błędów. A przecież nie musi tak być, jeżeli użyjesz odpowiedniego produktu oraz pędzla. Kosmetyk powinien być ciemniejszy od naturalnego koloru skóry maksymalnie o dwa tony. Inaczej uzyskasz sztuczny efekt, a twarz będzie wyglądała na brudną. Poza tym takie plamy trudno jest zazwyczaj złagodzić i ładnie rozetrzeć.

Druga sprawa to wykończenie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. W ciągu dnia wybieraj maty i satyny. Cera będzie przy nich wyglądała na zdrową oraz młodszą. Produkty z drobinkami zostaw na "większe wyjścia" - zaczną spektakularnie połyskiwać na twarzy w blasku fleszy i sztucznych świateł. "Opal" skórę na kości jarzmowej, skroniach, a także p obu stronach nosa. Wszystkie wypukłe miesca na twarzy powinny zostać muśnięte bronzerem.

Kolejną istotną sprawą jest pędzel, jakiego użyjesz do nałożenia bronzera. Powinien być po prostu duży, aby zaledwie muskał opalenizną naszą skórę. Dzięki temu uzyskasz idealne blendowanie i bardzo dobrze rozprowadzisz produkt. Nakładaj go kolistymi ruchami, nie przyciskając włosia za bardzo do skóry. Unikniesz w ten sposób plam.

A jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, który bronzer idealnie opali Twoją twarz, zajrzyj do naszej galerii :).

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/Aas1J-eLK4vP7ZJUJoX11gL8Gtr_Hhr-Ecku_eK0F6g__bYqNuISc4I

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 10:04

Nasze propozycje